Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Преміальна якість та дизайн втілюють холодильники від бренду Haier. Вони виробляються з використанням новітніх технологій та сучасного обладнання. Кожна модель холодильної побутової техніки інтегрована з ергономічною системою керування та доповнена професійно розробленою технічною документацією. Завдяки цьому пристрої цього виробника затребувані більш ніж у 160 країнах світу.

Особливості холодильників Haier
Від класичних варіантів парокомпресійних холодильників продукція Хайєр відрізняється відсутністю вібрацій та безшумністю роботи. Користувачі можуть самостійно вибирати температурні значення окремих модулів. Завдяки цьому різні категорії продуктів залишаються свіжими протягом тривалого часу, і дотримується оптимальний мікроклімат, необхідний для певних видів харчових продуктів.

Естетика кожної моделі холодильника Haier є унікальною. При розробці, дизайну талановитих фахівців корпорації застосовують передові досягнення в галузі ергономіки. Стильний корпус техніки виділяється урбаністичними гранями у вигляді незграбних форм, і яскравим кольором.

Інженери компанії застосовують у конструкції побутових апаратів винятково нові технології для охолодження продуктів. Це робить техніку повністю безпечною для довкілля.

Різновиди холодильної техніки Haier
Конструктивні особливості та набір функцій холодильників Хайєр безпосередньо визначаються типом моделі. Так виділяють 2 різновиди:

 • дводверні;
 • тридверні.

Дводверні версії представлені 2D базовими конфігураціями та 2D Комбі. Другі відрізняються розширеним набором опцій:

 1. Динамічний формат налаштування температури Multi Flow. Він забезпечує налаштування та автоматичне коригування ступеня охолодження в основному відсіку, що продовжує свіжість продуктів. Освіжаючі потоки обдмухують полиці з усіх боків.
 2. Total No Frost ця технологія запобігає утворенню інею та льоду на поверхні стін. Цей ефект досягається за допомогою вентиляторів, які формують постійну циркуляцію охолоджених потоків. Варіація Total означає комплексне застосування технології в холодильній та морозильній камері.
 3. Сенсорний спосіб керування. Тачскрін панель на дверцятах корпусу надає можливість у пару кліків вибрати температурний параметр, а також активувати функції:
  • "суперзаморозка";
  • «суперохолодження»;
  • "відпустка" режим захисту від дитячих ігор.
 4. Ергономіка простору відсіків. Складні полиці адаптовані для великого кухонного посуду. Вони виготовлені із загартованого скла і розраховані на вагу до 25 кг. Геометрія кожної полиці має кант, що виключає перетікання випадково пролитих рідких напоїв на інші рівні відділів.
 5. Легкість переміщення овочевих контейнерів, при дверцятах, відкритих на 90%. Це забезпечує економію корисного простору в кухнях із будь-яким типом планування.
 6. Високотехнологічний антибактеріальний блок Т.АВТ. Технологія його роботи побудована на турмаліні. Даний кристалічний матеріал генерує іони енергії в процесі охолодження або нагрівання. Це забезпечує формування позитивного та негативного виду частинок на різних гранях кристала. Завдяки цьому відбувається іонізація повітря, яка захищає від розвитку бактерій і мікроорганізмів у вигляді цвілі, попереджає появу неприємних запахів.
 7. Низький рівень шуму від компресорів, що відрізняються надійністю конструкції. Це відображається у 12-річній офіційній гарантії.
 8. Енергоефективність відповідно до класів від A+. Вона досягається у тому числі за допомогою якісної теплоізоляції обладнання.

Тридверні 3D холодильники складаються з холодильного відсіку та 2 окремих морозильних модулів. Такий формат забезпечує максимально комфортне та швидке завантаження-вивантаження продуктів харчування. Окремі кейси для риби та м'яса, фруктів та овочів виключають змішування запаху. Зручність висування ящиків навіть при повному завантаженні досягається за допомогою телескопічних напрямних. Ці моделі оснащені таким самим передовим комплектом функціональних переваг.

Серед головних переваг холодильників Хайєр варто відзначити застосування зносостійкого полістиролу, який не змінює теплоізоляційні характеристики від взаємодії з продуктами харчування. Герметична задня стінка забезпечує малошумність, стійкість до деформації основних модулів, а також шумоізоляцію.

Вгору