Товари представленні в нашому магазині Haier-Ukraine.com (системи кондиціонування і вентиляції, обладнання для ДБЖ, побутова техніка, медичне обладнання) підлягають обміну і поверненню згідно чинного законодавства України.

Права споживачів при придбанні непродовольчого товару належної якості:

- обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням;

- придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, якщо відсутній аналогічний товар;

- здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж;

- розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

Строк обміну: протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі. Це правило поширюється на товари належної якості, тобто невикористані та непошкоджені.

Умова обміну:

- якщо товар не використовувався;

- збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики;

- збережено розрахунковий документ з датою продажу.

Продавець не має права відмовити в обміні (поверненні) товару, що не включений до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону (збережений товарний вигляд, ярлики, пломби, є розрахунковий документ і т. ін.). У разі повернення товару належної якості, доставку товару продавцю сплачує покупець. Повернути товар, який вже використовувався, не вийде, крім випадків, коли він бракований.
Згідно ст.8 Закону при виявленні істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного терміну споживач має право на заміну товару або повернення грошей на банківську карту клієнта строком до 3 днів. У разі повернення товару неналежної якості, доставку товару сплачує продавець.
Важливо! Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню) затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів". А саме не підлягають обміну або поверненню: продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни.

Права споживача при розірванні договору купівлі-продажу:

- розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі;

- гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору;

- в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Куди звертатись:

→ до продавця за місцем купівлі товару за телефонами вказаними на сайті Haier-Ukraine.com або написати нам на пошту: info@haier-ukraine.com. Після цього ви отримаєте адресу центру повернення і повинні повернути товар за вказаною адресою.

Адреса та контактні дані для повернення та відправки товару службою доставки "Нова пошта": Київська обл., м. Софіївська Борщагівка, відділення №2, Камінський Сергій Олександрович, +380930268494.

Перелік та зразки необхідних документів

Для обміну товару належної якості споживач має право направити письмову заяву на адресу продавця з доданими до неї документами, що підтверджують факт придбання товару у продавця, а саме:

- розрахунковий документ з позначкою про дату продажу (касовий чек тощо);

- технічний паспорт (в разі гарантійного терміну з позначкою про дату продажу);

- висновок експертизи (у випадку її проведення).

Строки розгляду питання

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо продавець встановлює необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів. На обґрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено.

Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку.

Підстави для відмови:

  • товар використовувався і не збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром;
  • минуло, не рахуючи дня купівлі, більше 14 днів;
  • товар належить до одного із видів товару який зазначено у додатку 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів";
  • звернення не відповідає встановленим вимогам до звернення, передбачених Законом України "Про звернення громадян".

Пам'ятайте!

Головна заповідь покупця: завжди зберігайте документи, що підтверджують факт купівлі-продажу (договори, чеки, жетони, акти виконаних робіт, свідоцтва суб'єктів підприємницької діяльності, рекламні обіцянки в газетах, буклетах, правила, наприклад, правила страхової діяльності, фотографії, відеокадри, запис на диктофон, медичні документи, рецепти і тощо).

Під час придбання товару (оплати послуг, роботи), прослідкуйте, щоб вам видали касовий чек (якщо товар тривалого зберігання, попросіть також виписати товарний чек) і щоб на чеку було видно сплачену суму; щоб у паспорті виробу було точно вказано дату покупки і назву магазину-продавця.