Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Кондиціонування Haier - вибір № 1 у світі. 

Повітря всередині будівлі може бути гірським, лісним або морським. Це не епізод фантастичного твору, а реальність фірми Haier. Еволюція технічних досягнень прийшла до свого золотого періоду, коли неможливе впроваджується в життя, враховуються індивідуальні уподобання кожного споживача та особливості приміщення.

Структура екосистеми кондиціювання Haier.

Струнка та зрозуміла схема задоволення потреб клієнтів з усіма їх запитами виглядає елементарно: це кілька підрозділів, кожен з яких виконує свої конкретні завдання.

  • Виробляє побутові кондиціонери.
  • Випускає мульти-спліт-системи.
  • Створює та монтує комерційні системи кондиціювання.
  • Займається виробництвом запчастин та аксесуарів для фірмових агрегатів.
  • Розробляє та випускає мультизональні системи.

Ця внутрішньозаводська галузь підтримується науково-дослідними лабораторіями. Підхід до організації виробництва доведений до стану, коли використання нововведень, наукових винаходів стало регулярним і поставлено на потік. Кожна нова партія товару має модернізації, що відповідають останнім дослідженням у сфері вдосконалення мікроклімату приміщень. Ось чому товари від Haier відомі і завжди у попиті.

Побутові кондиціонери.

Агрегати для побутових потреб зазвичай мають невеликі потужності, економні, компактні та оснащені різними системами регулювання параметрів мікроклімату. Вони, як правило, недорогі та застосовуються в житлових приміщеннях, у транспорті, в офісах. Фірма має великий модельний ряд, в якому можна вибрати екземпляр із відповідним типом компресора для обслуговування певної площі.

Мульти-спліт-системи.

Якщо потрібно обслужити кілька кімнат при одному зовнішньому блоці, використовують мульти-спліт-систему. Така технологія набагато економічніша, ніж установка побутового кондиціонера в кожній кімнаті. Мульти-спліт-системи застосовують на невеликих виробництвах, у різних установах та у житлових комплексах. Схема успішно справляється з обігрівом, охолодженням, доведенням до потрібних величин показників вологості, вмісту іонів тощо.

Комерційні системи кондиціювання.

Фабричні цехи, палаци спорту, концертні зали, склади, гіпермаркети кондиціонують складнішими установками. У великих приміщеннях головна мета - довести якість повітря до норми з мінімальними економічними вкладеннями. Враховується кубатура споруди, що прилягають суміжні приміщення, розраховуються індивідуально на потужності та енерговитрати. Вибір конструкції, розрахунки та монтаж здійснюють лише фахівці з профільною освітою та досвідом не менше 5 років.

Мультизональні системи.

Найчастішими замовниками таких автоматичних збірних агрегатів стають школи, лікарні, готелі. Дізнатися про мультизональну систему легко за наявності розгалужувачів, які розподіляють холодоагент по зонах. Система має автоматичне керування із застосуванням мікропроцесорів. Останні модернізації дозволяють підключити одного зовнішнього блоку до 80 точок одночасно. Довжина труб може сягати 1 км. А перепад висоти, при якому схема ефективно працюватиме, може становити 5 поверхів.

Вибираючи кондиціонери вироблені на заводах компанії Haier можна не перейматися дефіцитом комплектуючих, розхідників та аксесуарів. Все це фірма виробляє в достатній кількості і контролює наявність у відкритому роздробі.

Купуйте кондиціонери Haier та дихайте легко.