HAIER - ПРО БРЕНД

  У світі, де першому місці виступає індивідуалізм і різноплановість, принцип «один кожному» більш неактуален. Споживачі бажають, щоб до них ставилися з повагою та пропонували те, що підходить саме їхній індивідуальності. Haier прислухається до ваших потреб, щоб щиро зрозуміти, що відбувається у вашому житті, про що ви думаєте та мрієте. Кожен з вас може отримати універсальне рішення для будинку, якого ви заслуговуєте: просте та функціональне, вишукане або яскраве.
  Як лідер у своїй галузі Haier розробляє інноваційні продукти та рішення, перетворюючи робочий процес на організовану глобальну платформу, де можна легко та швидко об'єднати внутрішні та зовнішні ресурси. Ми віримо в те, що цей підхід допомагає нам виправдовувати ваші очікування у світі, що швидко змінюється.
  Haier має 7 основних брендів побутових приладів по всьому світу: HAIER, CASARTE, LEADER, AQUA, FISHER & PAYKEL, SANYO'S SOUTHEAST, GENERAL ELECTRIC APPLIANCES та CANDY. Усі разом вони становлять своєрідну інноваційну екосистему, у межах якої фахівці різних галузей вільно обмінювалися знаннями та досвідом.
  Мережа Haier має науково-дослідні центри, що знаходяться в місті Ціндао, Китай. До нього входять 25 індустріальних парків, 122 продуктивних підприємств, 106 маркетингових центрів по всьому світу та торгових мереж більш ніж у 160 країнах та регіонах світу.

  Головний офіс науково-дослідного центру Haier розташований у місті Ціндао, Китай

HAIER - СВІТОВІ ДОСЯГНЕННЯ

МІЖНАРОДНИЙ РЕЙТИНГ EUROMONITOR
  За даними Euromonitor, Haier - бренд №1 серед кондиціонерів з Wi-Fi управлінням та досяг 11-річного світового рейтингу основних побутових приладів за рахунок роздрібного продажу в період 2009-2019 р.р.
БРЕНД №1 У СВІТІ
  Світовий бренд кондиціонерів №1 у світі, що становить 29,4% серед кондиціонерів із Wi-Fi керуванням.
2019 FORTUNE GLOBAL 500
  Haier посів 435 місце у списку Fortune Global 500, рейтинг найбільших компаній у світі.
FORTUNE'S MOST ADMIRED COMPANIES
  Дочірня компанія Haier Group нещодавно була названа однією з найшанованіших компаній у світі Fortune у 2020 році.
ТОП 100 найдорожчих світових брендів
  Згідно з щорічним рейтингом BrandZ's Top 100 Most Valuable Global Brands Haier посідає 89 місце.

HAIER В УКРАЇНІ
  Продукція Haier уперше з'явилася в Україні на початку 2000-х. Завдяки активному розвитку продажів компанія швидко завоювала довіру українських споживачів та до 2007 року стала однією з найпопулярніших марок побутової техніки.

  У 2017 році компанія повернулася на ринок України у рамках розширення своєї присутності у Європі. Будучи світовим лідером у галузі виробництва великої побутової техніки, Haier представляє в Україні найсучасніші моделі пральних машин, холодильників та іншої техніки.


СТРАТЕГІЯ КОМПАНІЇ
 За 32 роки присутності на світовому ринку побутової техніки та електроніки компанія Haier завоювала не лише 9 престижних нагород та премій у своєму напрямку, а й визнання покупців.
 В основі глобального успіху Haier у більш ніж 100 країнах світу лежить прагнення компанії бути близько до покупця: саме на цьому принципі вже багато років будується робота всього міжнародного концерну.

Підключайтеся до мережі Haier. Створюйте нові можливості!