Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери General Electric.

Кондиціонери та спліт-системи від General Electric є найкращим вибором для вашого будинку чи офісу. Кліматична техніка провідного світового бренду відрізняється високою надійністю та продуктивністю, відмінними експлуатаційними характеристиками та енергоефективністю, тривалим терміном служби. В інтернет-магазині Haier-Ukraine.com ви зможете купити всі моделі кондиціонерів General Electric, включаючи останні новинки, які недавно з'явилися на ринку.

Про бренд General Electric (Дженерал Електрик)

Одна з найбільших американських компаній General Electric, яка працює на ринку з 1878 року, а з 1920 року приступила до випуску побутових приладів і техніки, поступово нарощуючи їх асортимент. За минуле століття було накопичено значний досвід та втілено безліч інновацій. Продукція компанії має високий попит у всьому світі, включаючи і Україну.

Опис та характеристики

Випуск кондиціонерів здійснюється на підприємствах бренду, з використанням найбільш якісних матеріалів та електронних комплектуючих, на сучасному обладнанні та із застосуванням найбільш інноваційних технологій.

У лінійці продукції General Electric є кілька видів кондиціонерів:

 • спліт-системи;
 • мультиспліт-системи;
 • напольні.

Для квартир і невеликих офісів великою популярністю користуються інверторні спліт-системи з лінійки Energy Plus, які розраховані на приміщення площею до 50 м2, з простим і точним настроюванням, регулюванням напрямку та потужності повітряних потоків, багатоступінчастими фільтрами, системою антизледеніння зовнішнього блоку.

Кондиціонери серії Classic розраховані на площу приміщень від 10 до 80 м2 з великою кількістю налаштувань, таймером комфортного сну. Спліт-системи з лінійки Nordic відносяться до преміум-класу, оснащені інверторним управлінням, фільтром, що дезодорує. Найбільш потужними є мультиспліт-системи з лінійки Big Multi, які забезпечать кондиціювання будинків та приміщень площею до 220м2. Високотехнологічне обладнання, з самодіагностикою, декількома рівнями захисту, автоматичним відкачуванням холодоагенту і т.д.

До основних переваг кондиціонерів General Electric відносяться:

 • потужність та продуктивність;
 • універсальність застосування для приміщень різного функціонального призначення;
 • невеликий рівень енергоспоживання;
 • безшумна робота;
 • максимальна автоматизація;
 • функціональність, простота та точність налаштування;
 • якісне складання;
 • довготривала гарантія.

Всі кондиціонери, що поставляються, проходять контроль якості та різні види випробувань, оформлені необхідні сертифікати та дозволи для продажу та експлуатації України. Установка кліматичної техніки повинна виконуватись досвідченими фахівцями з дотриманням вимог нормативів та рекомендацій виробника.

Замовлення та доставка

Вибрати та купити кондиціонери General Electric можна через каталог інтернет-магазину Haier-Ukraine.com. Тут представлені всі моделі, з детальними описами та характеристиками, зазначенням потужності та інших параметрів, особливостей застосування, фотографіями цінами. Також можна звернутися до спеціалістів компанії, написавши через онлайн-форму на сайті, або зателефонувавши за вказаними телефонами. Спеціалісти нададуть необхідні консультації та допоможуть вибрати оптимальну модель кондиціонера для певних умов експлуатації. Оплату можна робити будь-яким зручним способом, є можливість покупки в кредит. Забезпечується швидка доставка в будь-яке місто України, надається фірмова гарантія та сервісне обслуговування.

Особливості застосування

Експерти відзначають, що теплові насоси повітря-вода виділяються простотою установки та застосування. На додаток до цього вони досить довговічні. Завдяки цьому вони застосовуються для забезпечення роботи систем опалення заміських будинків, дачних котеджів. Як ефективніші аналоги виділяються кондиціонери General Electric, які мають різноманітні опції та стильний дизайн.

Вони представлені такими варіантами виконання:

 • спліт-системи різного класу від економ до преміум;
 • підлогові;
 • мульти спліт-системи.

Особливості кліматичного обладнання General Electric

Інверторні версії представлені лінійкою спліт-систем Energy Plus, розроблені для приміщень 29-55 м². Вони обладнані багатоступінчастим блоком очищення від різних частинок, і навіть іонізатором повітря. Користувач може встановити різні настройки, які записуються в модуль пам'яті. Також при необхідності можна регулювати напрямки повітряного потоку. Інноваційна вбудована система запобігає формуванню льоду.

Версії Classic є оптимальними для створення комфортного мікроклімату на території 50-80 м². Вони мають таймер комфортного сну. При відключенні та повторному увімкненні електроенергії відбувається автоматичний перезапуск обладнання із заданими параметрами.

Преміальна лінійка Nordic відрізняється підвищеною енергоефективністю завдяки інверторному блоку управління DC. Їхні потужності розраховані на охолодження або підігрів повітря у приміщенні 25-42 м². Ідеальна якість потоку забезпечує дезодоруючий картридж для фільтрації повітряних мас.

Підлогові версії представлені кондиціонерами Floor. Економічне споживання електроенергії забезпечує інверторна система DC. Крім таймера комфортного сну, і фільтра яблучно-катехінового типу, вони мають індикатор забруднення фільтруючого елемента. Зручність регулювання параметрів досягається за допомогою таймера відключення та запуску, який можна запрограмувати з різними параметрами на 24 години.

Лінійка мультиспліт-систем Big Multi здатна формувати унікальний мікроклімат на території будівель із загальним простором до 220 м². Їх тривалий термін експлуатації забезпечує режим самодіагностики, антикорозійне покриття всіх робочих деталей, функція відкачування холодоагенту.

Відмінні переваги кондиціонерів General Electric:

 • висока якість складання, що досягається багатоетапним контролем усіх виробничих процесів;
 • багаторівнева система очищення повітряних потоків;
 • економічне споживання електроенергії;
 • малошумність роботи інтер'єрних блоків;
 • зручність регулювання параметрів за допомогою пультової, дистанційної системи керування;
 • регулювання температурного режиму у широкому діапазоні.

На всю лінійку кондиціонерів General Electric діє розширена 3-річна гарантія.

Немає товарів