Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Посудомиючі машини Haier

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Фірмовий інтернет-магазин пропонує широкий асортимент посудомийних машин Haier, купити які можна за доступною ціною, швидкою доставкою. Побутова техніка добре зарекомендувала себе завдяки функціональності, продуктивності, надійності та довговічності, безшумній роботі та енергоефективності.

Про компанію

Китайський бренд Haier працює на ринку з 1984 року. Почавши з виробництва холодильників, після чого налагодивши випуск пральних та посудомийних машин, а також іншої побутової техніки. На сьогоднішній день корпорація має 20 заводів, включаючи розташовані в Італії. Продукція реалізується як під власним брендом, так і партнерськими, наприклад, Candy, GE Appliances, Leader та іншими.

Особливості та характеристики посудомийних машин Haier

Побутова техніка випускається з якісних матеріалів та комплектуючих відповідно до загальноприйнятих світових стандартів. До складу конструкції посудомийних машин входять:

 • корпус з нержавіючої сталі, з оцинковуванням, хромуванням або лакофарбовим покриттям;
 • контейнери для розміщення тарілок, чашок та інших видів посуду;
 • потужний та енергоефективний електродвигун;
 • резервуар для пом'якшення води, очищення домішок;
 • циркуляційний блок з насосами, які подають воду в систему під необхідним тиском;
 • трубчастий електронагрівальний елемент проточного типу;
 • зливна помпа, патрубок та гнучкий шланг для підключення до каналізації;
 • система фільтрів;
 • захист від протікання;
 • блок електроніки та управління;
 • теплова та звукова ізоляція тощо.

Можуть встановлюватися різні додаткові датчики та сенсори, промінь для проектування режиму роботи та іншої інформації на підлогу приміщення.

За своїми видами посудомийні машини класифікуються на окремі, компактні, що вбудовуються. Місткість розраховується за комплектами посуду, кількість яких може сягати 10 шт. Кошики можуть налаштовуватися по висоті, що дозволяє зручно розміщувати тарілки та страви будь-якого діаметру, келихи на високих ніжках, нестандартний посуд. Внутрішній простір добре організований, що дозволяє отримати максимальну ефективність та продуктивність за відносно невеликих габаритних розмірів.

Використовується кілька автоматичних програм миття посуду, з мінімальною витратою води, засобів для чищення, бездоганною якістю миття. Спеціальна функція для посиленої гігієни, яка дозволить позбавитися всіх видів патогенних бактерій.

Експлуатація посудомийних машин Haier комфортна та безпечна. Техніка має зручний блок управління з простим та інтуїтивно зрозумілим меню, великою кількістю різноманітних налаштувань. Можна вибирати одну з попередньо встановлених автоматичних програм миття, а також використовувати функцію відкладеного старту. Передбачено вбудований захист від протікання, блокування від дітей.

Встановлення та підключення посудомийних машин повинні виконуватись досвідченими фахівцями з дотриманням усіх вимог нормативів, техніки безпеки, проведенням тестових пусків. Необхідно облаштовувати якісне заземлення, рекомендується встановлення окремого автомата захисту.

Купівля та доставка

Вибрати та замовити посудомийні машини Haier можна через каталог фірмового інтернет-магазину. Звернувшись до менеджерів, можна отримати вичерпні консультації, допомогу у виборі техніки, розрахунку місткості. Забезпечується швидка доставка посудомийних машин у Києві та Київській області, можливе відправлення в інші міста України. Оплату можна проводити на банківські реквізити через електронні платіжні системи готівкою.

Вгору