Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Електричний водонагрівач Haier Компактний ES10V-Q2 (R)

В наявності
Артикул: HR10470
4 100 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань

Швидке замовлення
Характеристики
Бренд Haier
Тип Бойлер електричний
Форма прямокутна
Тип ТЕНу мокрий
Монтаж підлоговий; настінний
Підключення верхнє
Кількість ТЕНів 1
Потужність, Вт 1500
Потужність, кВт 1.5
Оснащення та функції Компактні та сучасні водонагрівачі об'ємом 10 літрів. Ідеальне рішення для невеликих поміщень завдяки компактному розміру. Унікальне покриття бака із високоміцної емалі. Потужний ТЕН із нержавіючої сталі прискорює процес нагрівання. Захист від надлишкового тиску та перегріву. Оснащені системою безпеки «Shoсk Proof», яка гарантує стовідсотковий захист від ураження електричним струмом. Запобігає витоку струму за будь-яких умов: без заземлення, неправильного електромонтажу. У бойлерах передбачено універсальне підведення труб: зверху або знизу. Встановлюйте як зручно вам.
Управління механічне
Матеріал ізоляції нагрівального елемента нержавіюча сталь
Матеріал внутрішнього покриття бака Склокераміка
Установка водонагрівача вертикальна
клас захисту IPX4
Тиск (робочий/максимальний), бар 8
Тиск підривного клапана, бар 8
Температура робоча, °С 55
Температура максимальна, ° 75
Час нагріву до 55 °С 22 хвилини
Підключення, типорозмір 1/2''
Електроживлення, 220
Фаза 1-фазний
Захист від ураження струмом "Shoke Proof" Так
Захист від перегріву та зайвого тиску Так
Захист від сухого перегріву Ні
Збільшений магнієвий анод Так
UMS-технологія покриття бака Так
Рівномірний розподіл холодної води Ні
Підключення та керування по Wi-Fi Ні
Габарити (ВхШхГ), мм 350х350х270
Висота, мм 350
Ширина, мм 350
Глибина, мм 270
вага, кг 8
Відтінок Сірий
Тип гарантії Від виробника
Гарантійний термін, міс. 84
Країна виробник Китай

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Кур’єром по м. Київ і передмістю;
 1. Доставка кур'єром по всій Україні;
 1. Доставка товарів іншими поштовими перевізниками: Delivery, SAT, Укрпошта, Meest;
 1. Зі складу магазину Haier: Україна, м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

 

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Готівкою при отриманні товару;
 1. Безготівковий розрахунок без ПДВ;
 2. Безготівковий розрахунок з ПДВ;
 3. Банківською картою;
 4. «Оплата частинами» від Приватбанк;
 5. Розстрочка від Монобанк;
 6. Безготівковій розрахунок через Apple Pay і GPay.

ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ

Шановні покупці!

Корпорація «Хаєр» (також надалі - Виробник), яка знаходиться за адресою: офіс S401, Хайєр бренд білдінг, Хайєр Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дістрікт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi-Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна Вам за Ваш вибір і гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу при дотриманні правил його експлуатації.

Вся продукція, призначена корпорацією «Хайєр» для продажу на території України, виготовлена з урахуванням умов експлуатації в Україні і пройшла відповідну сертифікацію на відповідність технічним вимогам. З метою уникнення непорозумінь, переконливо просимо Вас при покупці уважно вивчити інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і найменування моделі, яку Ви придбали, можуть бути ідентичні записам в гарантійному талоні. Не допускається внесення будь-яких змін, виправлень. У випадку некоректного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну експлуатації документи, які додаються до виробу при його продажу:

 • Товарний чек

 • Касовий чек

 • Інструкція з експлуатації

 • Гарантійний талон

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром, що зазначений на сайті представника виробника: gelectric.com.ua. У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com. ua або на сайті www. gelectric.com.ua.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування поширюється тільки на вироби, які придбані в офіційній дилерській мережі Товариства з обмеженою відповідальністю «Хайер-Еіркон» та за наявності гарантійного талона встановленого зразку коректно заповненого продавцем.

Даним гарантійним талоном корпорація «Хайєр» підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених діючим законодавством України про захист прав споживачів, або іншими нормативними актами у випадку виявлення недоліків виробу.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Однак, корпорація «Хайєр» залишає за собою право відмовити як в гарантійному, так і в додатковому сервісному обслуговуванні виробу у випадку недотримання викладених нижче умов.

Виробник несе гарантійні зобов’язання протягом 60 місяців з дня передачі товару споживачу за умов дотримання правил встановлення, експлуатації виробу та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування, а саме:

 • Для виробів, які експлуатуються в побутових умовах, регламенте сервісне обслуговування має здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 раз на рік.

 • Для виробів, які експлуатуються в комерційних умовах, регламентне сервісне обслуговування, має здійснюватися не пізніше 6 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 рази на 6 місяців.

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром.

Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, недоліки котрих виникли внаслідок:

 • порушення споживачем умов і правил експлуатації, зберігання та/або транспортування товару;

 • неправильного встановлення та/або підключення виробу;

 • порушення технології робіт з холодильним контуром і електричним підключенням, як і залучення до монтажу виробу осіб, які не мають відповідної кваліфікації, підтвердженої документально;

 • відсутність своєчасного технічного обслуговування виробу згідно з гарантійним обслуговуванням;

 • надлишкового чи недостатнього тиску в водопроводі;

 • використання виробу в комерційних цілях без виконання додаткового регламентного сервісного обслуговування;

 • дії третіх осіб: ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи технічних змін невповноваженими особами;

 • відхилення параметрів живлення від Державних технічних стандартів (ДСТУ) і норм;

 • дії непереборних сил (стихія, пожежа, блискавка, надзвичайна ситуація техногенного, природного або екологічного характеру, великі аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені землетрусами, повенями, буреломами тощо);

 • пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб;

 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, продуктів життєдіяльності комах;

Гарантійне обслуговування не поширюється на наступні види робіт:

 • установка і підключення виробу на місці експлуатації;

 • інструктаж і консультування споживача щодо використання виробу;

 • чистка виробу зовні або зсередини.

Гарантійному обслуговуванню не підлягають нижче перераховані витратні матеріали і аксесуари:

 • фільтри;

 • пульти керування, акумуляторні батареї, елементи живлення, зовнішні блоки живлення і зарядні пристрої;

 • документація, яка додається до виробу.

Регламентне сервісне обслуговування виробу (заміна фільтрів, чистка тощо) здійснюється на платній основі згідно інструкції з експлуатації на виріб та положенням даного гарантійного талону.

* Продавець/виробник не несе відповідальності за упущену вигоду покупця в розумінні п. 2 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України внаслідок продажу товару неналежної якості.

**Продавець (в тому числі ТОВ «Хайер-Еіркон») не несе відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту продукції, оскільки виконав вимоги, передбачені ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції».

Протягом 60 місяців з дня передачі кондиціонера споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання, але при дотриманні правил установки, експлуатації виробу і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

Причому, для різного типу кліматичної техніки існує свій регламент. наприклад:

 • Для кондиціонерів експлуатованих в побутових умовах, регламенті сервісне обслуговування повинно здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Відмітки про Сервісу заносять в журнал регламентного обслуговування, див. Таблицю в талоні. Подальше сервісне обслуговування проводять не рідше разу на рік.

 • Кондиціонери Haier, які експлуатуються в комерційних приміщеннях обслуговуються не пізніше шостого місяця після передачі товару споживачеві. Подальше сервісне обслуговування за регламентом - раз в півріччя. Всі позначки фіксують в журналі.

Допомога за номером телефону або поштою

У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com.ua.

 

Електричний водонагрівач Haier Компактний ES10V-Q2 (R)

 

Якісний нагрівач

Нагрівальний елемент (ТЕН) виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі (сплав Incoloy 800) та має дуже високий тепловий ККД.

Він забезпечує тривалий термін служби та підвищену стійкість до утворення окалини.

Збільшений магнієвий анод

Магнієвий анод, збільшений у два рази в порівнянні з анодами звичайних водонагрівачів, продовжує термін служби внутрішнього бака більш ніж на 40%.

ТЕН з нержавіючої сталі

Нагрівальний елемент виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі (сплав Incoloy 800) і має дуже високий тепловий ККД. Він забезпечує тривалий термін служби і підвищену стійкість до утворення окалини.

Тришарове покриття внутрішнього бака

У водонагрівачах Haier використовується спеціальна технологія тришарового покриття, завдяки якій бак надійно захищений від корозії.

Електричний водонагрівач Haier Компактний ES10V-Q2 (R)

Безпека Shock-Proof

Всі водонагрівачі Haier – не потребують заземлення!

Кожен водонагрівач обладнаний запатентованою технологію Shock Proof!

Це система, що виступає резистором між водонагрівачем та тілом людини та знижує інтенсивність струму з 220 В до безпечних 12 В, завдяки спеціальному

матеріалу PPR (polypropylene-random).

Так би мовити «подушка безпеки», яка за необхідності збереже життя Вам та Вашим Рідним!Наразі продано більше 100 мільйонів баків із Shock Proof, без жодного зафіксованого нещасного випадку від удару електричним струмом!Haier – єдині водонагрівачі в світі, що мають технологію Shock Proof та надійно захищають від уражень електричним струмом!

Електричний водонагрівач Haier Компактний ES10V-Q2 (R)

Компактність

Водонагрівачі Haier мають стильний Slim Design, який гармонійно підійде для будь-якого інтер’єру. Компактні розміри водонагрівачів дозволяють монтувати їх під мийкою.

Захист від бактерій

Система термічної дезінфекції BPS нагріває воду до максимальної температури (80°С) та тримає її на цьому рівні, щоб загинули всі шкідливі бактерії! Для ефективного знезараження радимо проводити діагностику один раз на місяць.

Електричний водонагрівач Haier Компактний ES10V-Q2 (R)

Захист від перегріву

Спеціальний датчик забезпечує контроль нагрівання води і автоматично відключає нагрівач при перевищенні оптимальної температури.

Захист IPX4

Всі водонагрівачі Haier за результатами тесту отримують клас захисту від вологи та пилу IPX4, що доводить довгострокову роботу у вологому середовищі.

2 року гарантії на водонагрівач

На всі водонагрівачі Haier надається розширена гарантія на 2 роки.

7 років гарантії на внутрішній бак

Спеціальна гарантія на внутрішній бак дозволить користуватися нагрівачем дуже довго.

Під час реєстрації гарантійного талону на сайті та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

 

Компактный электрический водонагреватель Haier ES10V-Q2 - отличный выбор для тех, кто хочет добавить в свой дом дополнительное удобство и комфорт. Этот водонагреватель способен производить 10 литров горячей воды в минуту, гарантируя, что у вас никогда не закончится вода во время утреннего душа или после долгого рабочего дня. Он также имеет рейтинг энергоэффективности A+, что означает, что со временем он поможет вам сэкономить деньги на счетах за электричество. Компактный дизайн означает, что он не займет много места в вашем доме, что позволит вам разместить его практически в любом месте ванной комнаты или кухни. Кроме того, легко читаемый ЖК-дисплей позволяет легко проверить температурные настройки и всю другую необходимую информацию.

Компактный электрический водонагреватель Haier ES10V-Q2 оснащен несколькими функциями безопасности, такими как система защиты от пересыхания, которая предотвращает ожоги, которые могут произойти, если вода неожиданно закончится. Кроме того, встроенный термовыключатель защищает от перегрева и предохраняет пользователей от возможного поражения электрическим током. Кроме того, усовершенствованный расходомер обеспечивает точный контроль температуры для полного душевного спокойствия. Этот продукт также невероятно долговечен и способен выдерживать износ в течение долгого времени без потери производительности и надежности.

Для тех, кто ищет эффективный способ быстрого получения горячей воды в своем доме, компактный электрический водонагреватель Haier ES10V-Q2 является идеальным решением. Он обеспечивает быстрое время нагрева и значительную экономию электроэнергии благодаря рейтингу энергоэффективности A+, а также обладает превосходными функциями безопасности для полного спокойствия. Его компактный дизайн позволяет разместить его практически в любом месте ванной комнаты или кухни, а усовершенствованный расходомер обеспечивает точный контроль температуры, так что вы всегда получите желаемый результат при использовании этого прибора. В дополнение ко всем этим замечательным характеристикам, данное изделие обладает высокой прочностью и способно выдерживать износ с течением времени без ущерба для производительности и надежности; что делает его отличным выбором для тех, кто ищет надежный водонагреватель по доступной цене!
Відповісти
Новий відгук чи коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Відправити
Вгору