Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Вся техніка HEC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

HEC - Haier Electric Company 

Поява кондиціонерів торгової марки HEC – перший крок на шляху розширення асортименту кліматичної техніки HAIER Group у, так званій, «базовій лінійці», товарів з базовими функціональнами можливостями.

Таким чином, ми пропонуємо кінцевому споживачеві кондиціонер, що повністю відповідає його очікування за задовольняє його базові потреби у створенні комфортного мікроклімату за привабливою ціною. Також як і HAIER, HEC тестується і сертифікується згідно міжнародних стандартів. Базові, нормативні властивості є однаковими для обох торгових марок та підтверджені відповідними.
HEC є істотним доповненням до існуючого портфоліо HAIER.  За допомогою кондиціонерів HEC ми надаємо клієнтам ще більше можливостей щодо вибору правильного продукту саме для нього. Такий кондиціонер максимально зацікавить перш за все тих, кого не влаштовує якість EOM брендів, що виготовляються не невідомих виробничих потужностях без дотримання відповідних стандартів якості та тих, хто не готовий ризикувати гарантією від виробника.

Розгорнути
Вгору