Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Гібридний інвертор Haier H1PL-1J6K-EU 6 kW/48V (1 фаза)

Немає в наявності
Артикул: HT0006
73 378 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань

Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Характеристики
Бренд Haier
Тип товару Гібридний інвертор
Модельний ряд H1PL
Оснащення та функції Об’єднує в собі функції змінювача напруги, зарядного контролера для сонячних панелей та можливість підключення батарейних систем, забезпечуючи стабільне та надійне електроживлення. Підключення: CAN, RS485, Ethernet, Wi-Fi, LAN; додатково: стільниковий зв’язок. UPS <10 мілісекунд. Інтегрована функція AFCI (Arc Fault Circuit Interrupter) забезпечує безпечну роботу фотоелектричної системи.
Вид інвертора Гібридний
Номінальна вихідна потужність, кВт 6
Пікова потужність, Вт 9600
Кількість фаз однофазний
Тип вихідної напруги чиста синусоїда
Вхідна напруга, 600
Номінальна напруга, 48
Діапазон напруги МРРТ, В 90 – 520
Кількість трекерів МРРТ/ Максимальний вхідний струм 2 / 16А
Максимальний струм заряду (від електромережі), А 120
Максимальний струм заряду ( фотомодулі + електромережа) 120
Робоча температура, °С -25…+60
Габаритні розміри (Ш*В*Г), мм 408х480х205
Вес нетто, кг 24.2
Ступінь захисту IP66
Тип гарантії Від виробника
Гарантійний термін, міс. 60
Країна виробник та реєстрації бренду Китай

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Кур’єром по м. Київ і передмістю;
 1. Доставка кур'єром по всій Україні;
 1. Доставка товарів іншими поштовими перевізниками: Delivery, SAT, Укрпошта, Meest;
 1. Зі складу магазину Haier: Україна, м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

 

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Готівкою при отриманні товару;
 1. Безготівковий розрахунок без ПДВ;
 2. Безготівковий розрахунок з ПДВ;
 3. Банківською картою;
 4. «Оплата частинами» від Приватбанк;
 5. Розстрочка від Монобанк;
 6. Безготівковій розрахунок через Apple Pay і GPay.

ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ

Шановні покупці!

Корпорація «Хаєр» (також надалі - Виробник), яка знаходиться за адресою: офіс S401, Хайєр бренд білдінг, Хайєр Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дістрікт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi-Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна Вам за Ваш вибір і гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу при дотриманні правил його експлуатації.

Вся продукція, призначена корпорацією «Хайєр» для продажу на території України, виготовлена з урахуванням умов експлуатації в Україні і пройшла відповідну сертифікацію на відповідність технічним вимогам. З метою уникнення непорозумінь, переконливо просимо Вас при покупці уважно вивчити інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і найменування моделі, яку Ви придбали, можуть бути ідентичні записам в гарантійному талоні. Не допускається внесення будь-яких змін, виправлень. У випадку некоректного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну експлуатації документи, які додаються до виробу при його продажу:

 • Товарний чек

 • Касовий чек

 • Інструкція з експлуатації

 • Гарантійний талон

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром, що зазначений на сайті представника виробника: gelectric.com.ua. У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com. ua або на сайті www. gelectric.com.ua.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування поширюється тільки на вироби, які придбані в офіційній дилерській мережі Товариства з обмеженою відповідальністю «Хайер-Еіркон» та за наявності гарантійного талона встановленого зразку коректно заповненого продавцем.

Даним гарантійним талоном корпорація «Хайєр» підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених діючим законодавством України про захист прав споживачів, або іншими нормативними актами у випадку виявлення недоліків виробу.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Однак, корпорація «Хайєр» залишає за собою право відмовити як в гарантійному, так і в додатковому сервісному обслуговуванні виробу у випадку недотримання викладених нижче умов.

Виробник несе гарантійні зобов’язання протягом 60 місяців з дня передачі товару споживачу за умов дотримання правил встановлення, експлуатації виробу та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування, а саме:

 • Для виробів, які експлуатуються в побутових умовах, регламенте сервісне обслуговування має здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 раз на рік.

 • Для виробів, які експлуатуються в комерційних умовах, регламентне сервісне обслуговування, має здійснюватися не пізніше 6 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 рази на 6 місяців.

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром.

Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, недоліки котрих виникли внаслідок:

 • порушення споживачем умов і правил експлуатації, зберігання та/або транспортування товару;

 • неправильного встановлення та/або підключення виробу;

 • порушення технології робіт з холодильним контуром і електричним підключенням, як і залучення до монтажу виробу осіб, які не мають відповідної кваліфікації, підтвердженої документально;

 • відсутність своєчасного технічного обслуговування виробу згідно з гарантійним обслуговуванням;

 • надлишкового чи недостатнього тиску в водопроводі;

 • використання виробу в комерційних цілях без виконання додаткового регламентного сервісного обслуговування;

 • дії третіх осіб: ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи технічних змін невповноваженими особами;

 • відхилення параметрів живлення від Державних технічних стандартів (ДСТУ) і норм;

 • дії непереборних сил (стихія, пожежа, блискавка, надзвичайна ситуація техногенного, природного або екологічного характеру, великі аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені землетрусами, повенями, буреломами тощо);

 • пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб;

 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, продуктів життєдіяльності комах;

Гарантійне обслуговування не поширюється на наступні види робіт:

 • установка і підключення виробу на місці експлуатації;

 • інструктаж і консультування споживача щодо використання виробу;

 • чистка виробу зовні або зсередини.

Гарантійному обслуговуванню не підлягають нижче перераховані витратні матеріали і аксесуари:

 • фільтри;

 • пульти керування, акумуляторні батареї, елементи живлення, зовнішні блоки живлення і зарядні пристрої;

 • документація, яка додається до виробу.

Регламентне сервісне обслуговування виробу (заміна фільтрів, чистка тощо) здійснюється на платній основі згідно інструкції з експлуатації на виріб та положенням даного гарантійного талону.

* Продавець/виробник не несе відповідальності за упущену вигоду покупця в розумінні п. 2 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України внаслідок продажу товару неналежної якості.

**Продавець (в тому числі ТОВ «Хайер-Еіркон») не несе відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту продукції, оскільки виконав вимоги, передбачені ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції».

Протягом 60 місяців з дня передачі кондиціонера споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання, але при дотриманні правил установки, експлуатації виробу і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

Причому, для різного типу кліматичної техніки існує свій регламент. наприклад:

 • Для кондиціонерів експлуатованих в побутових умовах, регламенті сервісне обслуговування повинно здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Відмітки про Сервісу заносять в журнал регламентного обслуговування, див. Таблицю в талоні. Подальше сервісне обслуговування проводять не рідше разу на рік.

 • Кондиціонери Haier, які експлуатуються в комерційних приміщеннях обслуговуються не пізніше шостого місяця після передачі товару споживачеві. Подальше сервісне обслуговування за регламентом - раз в півріччя. Всі позначки фіксують в журналі.

Допомога за номером телефону або поштою

У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com.ua.

Відкрийте світ ефективного використання сонячної енергії з гібридним інвертором Haier H1PL-1J6K-EU 6 kW/48V

Забезпечте свій дім чи бізнес високоефективним рішенням для управління енергією з гібридним інвертором Haier H1PL-1J6K-EU. Цей передовий пристрій є ідеальним вибором для оптимізації використання сонячної енергії, забезпечуючи стабільність і надійність вашої енергетичної системи.

Ключові характеристики та переваги

Висока продуктивність: Інвертор підтримує MPPT вхідний струм до 16А, що оптимізує використання сонячної енергії. Завдяки співвідношенню постійного струму до змінного струму 1,6, ви можете підключити більшу кількість фотоелектричних панелей, збільшуючи загальну продуктивність системи.

Безпека: З інтегрованою функцією AFCI, інвертор активно виявляє дугові замикання, запобігаючи можливим пожежам. Водночас захист за стандартом IP66 гарантує високий рівень захисту від води та пилу.

Технологічне обладнання

Два інтегровані MPPT забезпечують високу точність відстеження максимальної потужності кожного ряду сонячних панелей. Це дозволяє інвертору ефективно адаптуватися до різних умов освітлення, максимізуючи виробництво електроенергії.

Технічні специфікації:

 • Потужність: 6 кВт
 • Робоча температура: від -25°C до 60°C
 • Підключення: CAN, RS485, Ethernet, Wi-Fi, LAN
 • Діапазон напруги MPPT: 90 – 520 В
 • Номінальна напруга PV: до 600 В

Чому варто обрати Haier H1PL-1J6K-EU?

Вибір гібридного інвертора Haier H1PL-1J6K-EU – це інвестиція у довгострокову стабільність та ефективність вашої сонячної енергетичної системи. Завдяки високій надійності та мультифункціональності цей інвертор допоможе вам знизити витрати на електроенергію і сприяти створенню екологічно чистої енергетичної системи.

Для отримання додаткової інформації або консультації, будь ласка, зателефонуйте за номерами, вказаними на нашому сайті. Наші фахівці завжди готові допомогти вам вибрати оптимальне рішення для вашої сонячної системи.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Відправити
Вгору