Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Модульна батарея Haier LIFEPO4 HHS-1X5K 5 kWh 48(51.2)V

В наявності
Артикул: HT0019
159 390 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань

Швидке замовлення
Характеристики
Бренд Haier
Тип товару Модульна акумуляторна батарея для ДБЖ
Модельний ряд HHS
Оснащення та функції Вбудована інтелектуальна система BMS. Підключення: CAN, RS485, Wi-Fi, LAN. Захист від перегріву. Поєднання старого модуля батареї з меншою потужністю та нового з більшою – дає можливість оптимізувати використання енергії. Можливість масштабувати до 60 кВт/год. Технологія призматичної комірки LFP та трьохшарового захисту.
Тип акумулятора літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
Ємність аккумулятора, kW/h 5.12
Номінальна напруга, 48
Кількість циклів заряду 6000
Робоча температура, °С -10…+50
Габаритні розміри (Ш*В*Г), мм 597х653х189
Вес нетто, кг 67.0
Ступінь захисту IP65
Тип гарантії Від виробника
Гарантійний термін, міс. 60
Країна виробник та реєстрації бренду Китай

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Кур’єром по м. Київ і передмістю;
 1. Доставка кур'єром по всій Україні;
 1. Доставка товарів іншими поштовими перевізниками: Delivery, SAT, Укрпошта, Meest;
 1. Зі складу магазину Haier: Україна, м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

 

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Готівкою при отриманні товару;
 1. Безготівковий розрахунок без ПДВ;
 2. Безготівковий розрахунок з ПДВ;
 3. Банківською картою;
 4. «Оплата частинами» від Приватбанк;
 5. Розстрочка від Монобанк;
 6. Безготівковій розрахунок через Apple Pay і GPay.

ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ

Шановні покупці!

Корпорація «Хаєр» (також надалі - Виробник), яка знаходиться за адресою: офіс S401, Хайєр бренд білдінг, Хайєр Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дістрікт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi-Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна Вам за Ваш вибір і гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу при дотриманні правил його експлуатації.

Вся продукція, призначена корпорацією «Хайєр» для продажу на території України, виготовлена з урахуванням умов експлуатації в Україні і пройшла відповідну сертифікацію на відповідність технічним вимогам. З метою уникнення непорозумінь, переконливо просимо Вас при покупці уважно вивчити інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і найменування моделі, яку Ви придбали, можуть бути ідентичні записам в гарантійному талоні. Не допускається внесення будь-яких змін, виправлень. У випадку некоректного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну експлуатації документи, які додаються до виробу при його продажу:

 • Товарний чек

 • Касовий чек

 • Інструкція з експлуатації

 • Гарантійний талон

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром, що зазначений на сайті представника виробника: gelectric.com.ua. У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com. ua або на сайті www. gelectric.com.ua.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування поширюється тільки на вироби, які придбані в офіційній дилерській мережі Товариства з обмеженою відповідальністю «Хайер-Еіркон» та за наявності гарантійного талона встановленого зразку коректно заповненого продавцем.

Даним гарантійним талоном корпорація «Хайєр» підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених діючим законодавством України про захист прав споживачів, або іншими нормативними актами у випадку виявлення недоліків виробу.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Однак, корпорація «Хайєр» залишає за собою право відмовити як в гарантійному, так і в додатковому сервісному обслуговуванні виробу у випадку недотримання викладених нижче умов.

Виробник несе гарантійні зобов’язання протягом 60 місяців з дня передачі товару споживачу за умов дотримання правил встановлення, експлуатації виробу та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування, а саме:

 • Для виробів, які експлуатуються в побутових умовах, регламенте сервісне обслуговування має здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 раз на рік.

 • Для виробів, які експлуатуються в комерційних умовах, регламентне сервісне обслуговування, має здійснюватися не пізніше 6 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 рази на 6 місяців.

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром.

Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, недоліки котрих виникли внаслідок:

 • порушення споживачем умов і правил експлуатації, зберігання та/або транспортування товару;

 • неправильного встановлення та/або підключення виробу;

 • порушення технології робіт з холодильним контуром і електричним підключенням, як і залучення до монтажу виробу осіб, які не мають відповідної кваліфікації, підтвердженої документально;

 • відсутність своєчасного технічного обслуговування виробу згідно з гарантійним обслуговуванням;

 • надлишкового чи недостатнього тиску в водопроводі;

 • використання виробу в комерційних цілях без виконання додаткового регламентного сервісного обслуговування;

 • дії третіх осіб: ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи технічних змін невповноваженими особами;

 • відхилення параметрів живлення від Державних технічних стандартів (ДСТУ) і норм;

 • дії непереборних сил (стихія, пожежа, блискавка, надзвичайна ситуація техногенного, природного або екологічного характеру, великі аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені землетрусами, повенями, буреломами тощо);

 • пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб;

 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, продуктів життєдіяльності комах;

Гарантійне обслуговування не поширюється на наступні види робіт:

 • установка і підключення виробу на місці експлуатації;

 • інструктаж і консультування споживача щодо використання виробу;

 • чистка виробу зовні або зсередини.

Гарантійному обслуговуванню не підлягають нижче перераховані витратні матеріали і аксесуари:

 • фільтри;

 • пульти керування, акумуляторні батареї, елементи живлення, зовнішні блоки живлення і зарядні пристрої;

 • документація, яка додається до виробу.

Регламентне сервісне обслуговування виробу (заміна фільтрів, чистка тощо) здійснюється на платній основі згідно інструкції з експлуатації на виріб та положенням даного гарантійного талону.

* Продавець/виробник не несе відповідальності за упущену вигоду покупця в розумінні п. 2 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України внаслідок продажу товару неналежної якості.

**Продавець (в тому числі ТОВ «Хайер-Еіркон») не несе відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту продукції, оскільки виконав вимоги, передбачені ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції».

Протягом 60 місяців з дня передачі кондиціонера споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання, але при дотриманні правил установки, експлуатації виробу і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

Причому, для різного типу кліматичної техніки існує свій регламент. наприклад:

 • Для кондиціонерів експлуатованих в побутових умовах, регламенті сервісне обслуговування повинно здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Відмітки про Сервісу заносять в журнал регламентного обслуговування, див. Таблицю в талоні. Подальше сервісне обслуговування проводять не рідше разу на рік.

 • Кондиціонери Haier, які експлуатуються в комерційних приміщеннях обслуговуються не пізніше шостого місяця після передачі товару споживачеві. Подальше сервісне обслуговування за регламентом - раз в півріччя. Всі позначки фіксують в журналі.

Допомога за номером телефону або поштою

У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com.ua.

Огляд модульної батареї Haier LIFEPO4 HHS-1X5K 5 kWh 48(51.2)V

Відкрийте для себе Haier LIFEPO4 HHS-1X5K – передову модульну батарею, яка є ідеальним рішенням для надійного зберігання енергії. Ця батарея обладнана потужністю 5 кВт та номінальною напругою PV 400 В, що забезпечує високу ефективність та надійність у широкому спектрі застосувань.

Ключові характеристики та переваги

 • Захист від перегріву: З вбудованим перетворювачем напруги DC-DC до 400 В, батарея запобігає перегріву, що забезпечує безпеку та довговічність.
 • Розумний баланс: Можливість комбінування модулів різної потужності дозволяє оптимізувати використання енергії відповідно до вашого запиту.
 • Легка масштабованість: Почніть з 5 кВт і легко збільшуйте потужність до 60 кВт, що забезпечує адаптацію до зростаючих енергетичних потреб без заміни обладнання.
 • Висока надійність: Захист класу IP65 гарантує стійкість до пилу та води, а використання призматичної комірки LFP з трьохшаровим захистом підвищує безпеку.
 • Стійкість до температур: Ефективна робота в діапазоні від -10 до 50 градусів Цельсія, що гарантує надійність у всіх кліматичних умовах.

Технічні деталі

Кількість циклів заряду-розряду батареї перевищує 6000, що підтверджує її довговічність та ефективність. Завдяки підключенням CAN, RS485, Wi-Fi, і LAN, батарея легко інтегрується у різноманітні системи управління домашньою автоматикаю та енергетичними системами.

Чому варто обрати Haier LIFEPO4 HHS-1X5K?

Вибір цієї батареї не лише забезпечить вас надійним та ефективним рішенням для зберігання енергії, але й допоможе зменшити енергетичні витрати та забезпечити екологічну чистоту. Завдяки інноваційним технологіям та високій якості виробництва, Haier гарантує безпеку та надійність на кожному етапі використання.

Для детальної консультації або придбання модульної батареї Haier LIFEPO4 HHS-1X5K, будь ласка, зверніться до наших спеціалістів за номерами телефону, вказаними на сайті.

Замовляйте зараз!

Не пропустіть можливість покращити вашу енергетичну систему за допомогою передових технологій від Haier. Зателефонуйте нам сьогодні, щоб обговорити ваші потреби та зробити крок до більш сталого та ефективного використання енергії.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Відправити
Вгору