Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

PowerBank (Портативний зарядний пристрій) з сонячною панеллю Haitech Solar Power Bank by Haier 10 000 mAh

В наявності
Артикул: HT0001
997 грн
1 080 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань

Швидке замовлення
Характеристики
Бренд Haitech
Тип товару Павербанк
Модельний ряд Solar Power Bank
Оснащення та функції Повний заряд від сонячних панелей (при умові прямого попадання сонячного світла) 8 годин. Підходить для заряджання: планшетів, смарт-годинників та браслетів, телефонів, фотоапаратів тощо. Додаткові функції: ліхтарик, індикатор рівня заряду батареї. Кабель для зарядки (micro USB).
Тип аккумулятора літій-полімерна (Li-pol)
Номінальна ємність акумулятора, А/рік 10
Вес нетто, кг 1.0
Ступінь захисту IP65
Ємність, mAh 10000
Напруга 5В-2А
Вхідні інтерфейси Micro-USB
Вихідні інтерфейси USB (2 порти)
Тип гарантії Від виробника
Гарантійний термін, міс. 12
Країна виробник та реєстрації бренду Китай
Файли

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Кур’єром по м. Київ і передмістю;
 1. Доставка кур'єром по всій Україні;
 1. Доставка товарів іншими поштовими перевізниками: Delivery, SAT, Укрпошта, Meest;
 1. Зі складу магазину Haier: Україна, м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

 

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Готівкою при отриманні товару;
 1. Безготівковий розрахунок без ПДВ;
 2. Безготівковий розрахунок з ПДВ;
 3. Банківською картою;
 4. «Оплата частинами» від Приватбанк;
 5. Розстрочка від Монобанк;
 6. Безготівковій розрахунок через Apple Pay і GPay.

ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ

Шановні покупці!

Корпорація «Хаєр» (також надалі - Виробник), яка знаходиться за адресою: офіс S401, Хайєр бренд білдінг, Хайєр Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дістрікт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi-Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна Вам за Ваш вибір і гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу при дотриманні правил його експлуатації.

Вся продукція, призначена корпорацією «Хайєр» для продажу на території України, виготовлена з урахуванням умов експлуатації в Україні і пройшла відповідну сертифікацію на відповідність технічним вимогам. З метою уникнення непорозумінь, переконливо просимо Вас при покупці уважно вивчити інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і найменування моделі, яку Ви придбали, можуть бути ідентичні записам в гарантійному талоні. Не допускається внесення будь-яких змін, виправлень. У випадку некоректного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну експлуатації документи, які додаються до виробу при його продажу:

 • Товарний чек

 • Касовий чек

 • Інструкція з експлуатації

 • Гарантійний талон

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром, що зазначений на сайті представника виробника: gelectric.com.ua. У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com. ua або на сайті www. gelectric.com.ua.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування поширюється тільки на вироби, які придбані в офіційній дилерській мережі Товариства з обмеженою відповідальністю «Хайер-Еіркон» та за наявності гарантійного талона встановленого зразку коректно заповненого продавцем.

Даним гарантійним талоном корпорація «Хайєр» підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених діючим законодавством України про захист прав споживачів, або іншими нормативними актами у випадку виявлення недоліків виробу.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Однак, корпорація «Хайєр» залишає за собою право відмовити як в гарантійному, так і в додатковому сервісному обслуговуванні виробу у випадку недотримання викладених нижче умов.

Виробник несе гарантійні зобов’язання протягом 60 місяців з дня передачі товару споживачу за умов дотримання правил встановлення, експлуатації виробу та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування, а саме:

 • Для виробів, які експлуатуються в побутових умовах, регламенте сервісне обслуговування має здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 раз на рік.

 • Для виробів, які експлуатуються в комерційних умовах, регламентне сервісне обслуговування, має здійснюватися не пізніше 6 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 рази на 6 місяців.

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром.

Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, недоліки котрих виникли внаслідок:

 • порушення споживачем умов і правил експлуатації, зберігання та/або транспортування товару;

 • неправильного встановлення та/або підключення виробу;

 • порушення технології робіт з холодильним контуром і електричним підключенням, як і залучення до монтажу виробу осіб, які не мають відповідної кваліфікації, підтвердженої документально;

 • відсутність своєчасного технічного обслуговування виробу згідно з гарантійним обслуговуванням;

 • надлишкового чи недостатнього тиску в водопроводі;

 • використання виробу в комерційних цілях без виконання додаткового регламентного сервісного обслуговування;

 • дії третіх осіб: ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи технічних змін невповноваженими особами;

 • відхилення параметрів живлення від Державних технічних стандартів (ДСТУ) і норм;

 • дії непереборних сил (стихія, пожежа, блискавка, надзвичайна ситуація техногенного, природного або екологічного характеру, великі аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені землетрусами, повенями, буреломами тощо);

 • пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб;

 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, продуктів життєдіяльності комах;

Гарантійне обслуговування не поширюється на наступні види робіт:

 • установка і підключення виробу на місці експлуатації;

 • інструктаж і консультування споживача щодо використання виробу;

 • чистка виробу зовні або зсередини.

Гарантійному обслуговуванню не підлягають нижче перераховані витратні матеріали і аксесуари:

 • фільтри;

 • пульти керування, акумуляторні батареї, елементи живлення, зовнішні блоки живлення і зарядні пристрої;

 • документація, яка додається до виробу.

Регламентне сервісне обслуговування виробу (заміна фільтрів, чистка тощо) здійснюється на платній основі згідно інструкції з експлуатації на виріб та положенням даного гарантійного талону.

* Продавець/виробник не несе відповідальності за упущену вигоду покупця в розумінні п. 2 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України внаслідок продажу товару неналежної якості.

**Продавець (в тому числі ТОВ «Хайер-Еіркон») не несе відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту продукції, оскільки виконав вимоги, передбачені ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції».

Протягом 60 місяців з дня передачі кондиціонера споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання, але при дотриманні правил установки, експлуатації виробу і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

Причому, для різного типу кліматичної техніки існує свій регламент. наприклад:

 • Для кондиціонерів експлуатованих в побутових умовах, регламенті сервісне обслуговування повинно здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Відмітки про Сервісу заносять в журнал регламентного обслуговування, див. Таблицю в талоні. Подальше сервісне обслуговування проводять не рідше разу на рік.

 • Кондиціонери Haier, які експлуатуються в комерційних приміщеннях обслуговуються не пізніше шостого місяця після передачі товару споживачеві. Подальше сервісне обслуговування за регламентом - раз в півріччя. Всі позначки фіксують в журналі.

Допомога за номером телефону або поштою

У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com.ua.

Портативний зарядний пристрій Haitech Solar Power Bank by Haier⚡10000 mAh: Ваш надійний друг у будь-яких умовах

Ласкаво просимо до Haier-Ukraine.com! Ми раді представити вам портативний зарядний пристрій Haitech Solar Power Bank by Haier з ємністю 10000 мАг. Цей унікальний пристрій із чотирма сонячними панелями стане вашим вірним спутником у подорожах, ділових зустрічах та активному відпочинку. Завдяки можливості зарядки від сонця, ви завжди будете мати з собою надійне джерело енергії, незалежно від місця перебування.

Невичерпна енергія сонця: заряджайте пристрої в будь-яких умовах

Однією з ключових переваг цього зарядного пристрою є сонячна панель, яка дозволяє заряджати його від сонячного світла. Це дуже зручно, коли ви перебуваєте на природі, вдалося забути про розетку або знаходитесь у далекому від електричної мережі місці. Хоча зарядка від сонця відбувається повільніше, це дозволить вам залишатися на зв'язку навіть у далеких подорожах або надовго зупинитися на природі.

Також Haitech Solar Power Bank підтримує зарядку через звичайний USB-порт, що дозволяє заряджати пристрій швидше перед важливою поїздкою або під час активного відпочинку. Тепер немає необхідності стежити за наявністю розеток - просто використовуйте енергію сонця або USB для зарядки вашого гаджета.

Компактний та легкий дизайн для максимальної зручності

Haitech Solar Power Bank by Haier має компактний та легкий дизайн, що робить його ідеальним для поїздок та подорожей. Візьміть його з собою у рюкзаку чи кармані, і ви завжди будете готові до будь-яких пригод. Завдяки міцному корпусу пристрою, ви можете не хвилюватися про його безпеку навіть у найекстремальніших умовах.

Також зверніть увагу на вбудований світлодіодний ліхтарик, який зробить ваші нічні походи або табірні вечори комфортнішими. Він стане незамінним джерелом світла у темряві та допоможе забезпечити вашу безпеку.

Безпека завжди на першому місці

Ваша безпека - наш пріоритет. Тому Haitech Solar Power Bank має вбудовану систему захисту від короткого замикання, перегріву та перезаряджання. Ви можете бути впевнені, що пристрій не пошкодиться від випадкових виникнення електричних проблем, а ваші портативні пристрої будуть заряджатися безпечно і ефективно.

Замовляйте Haitech Solar Power Bank by Haier в Haier-Ukraine.com вже сьогодні і станьте незалежними від мережевого живлення. Тепер ніщо не перешкоджатиме вашим захоплюючим подорожам та активному способу життя!

Залишайтесь на зв'язку, заряджайте життя! Замовляйте зараз за телефонами вказаними на сайті.

Слушайте, друзья, если вы еще не знакомы с портативным зарядным устройством Haitech Solar Power Bank, то вам точно нужно это исправить! Эта штука спасла мое задание буквально несколько раз, и я не могу не поделиться своими впечатлениями.

Первое, что я заметил - это то, что оно действительно портативное. Я могу брать его с собой везде, куда бы я ни пошел - на поход, в поездку, на пляж - и быть уверенным, что мой телефон или планшет не умрут от батареи. А солнечная панель добавляет еще больше удобства - я могу просто оставить ее на солнце и забыть об этом, зарядка происходит сама по себе.

Конечно, самая важная часть - это ёмкость. С 10 000 мАч я могу зарядить свой телефон целых 3-4 раза, и это без использования солнечной энергии. Но когда я действительно нахожусь на природе и зарядка от солнечной панели становится необходимой, это становится настоящей жизнь-спасателем. Кстати, это зарядное устройство идеально подходит для любителей фотографировать природу - вы никогда не потеряете свое устройство из-за разрядки батареи.

В общем, если вы ищете портативное зарядное устройство, которое не подведет вас в самый неподходящий момент, я рекомендую Haitech Solar Power Bank без всяких сомнений. Ведь кто знает, когда вы окажетесь вдали от розетки и понадобится быстро зарядить свое устройство.
Відповісти
Новий відгук чи коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Відправити
Вгору