Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Сонячна панель Haitech Mono Solar Panel SK-550P8-144M 550W

В наявності
Артикул: HT0022
5 965 грн
7 702 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань

Швидке замовлення
Характеристики
Бренд Haitech
Тип товару Сонячна панель
Модельний ряд Mono Solar Panel
Оснащення та функції Пристосована до найсуворіших умов навколишнього середовища. Водонепроникна. Ідеально підходить для гібридних і автономних інверторів. Висока ефективність перетворення модуля: ККД модуля до 19,32%. 9BB/10BB Cell: новий дизайн схеми, менший внутрішній струм, менші втрати RS. Чудова продуктивність при слабкому освітленні. Більша вихідна потужність в умовах слабкого освітлення, таких як хмарність вранці та під час заходу сонця. Анти-PID (потенційно індукована деградація). Відмінна ефективність Anti-PID. Нижній LCOE. На 2% більше електроенергії, нижчий LCOE.
Вихідна потужність (Pmax/Вт) 550
Напруга при Pmax (Vmp/V) 41.57
Струм при Pmax (Imp/A) 13.23
Напруга холостого ходу (Voc/В) 49.62
Струм короткого замикання (Isc /A) 14.03
Робоча температура, °С -40…+85
Нормальна робоча температура комірки, °С 45±2
Максимальний струм запобіжника, А 20
Максимальне статичне навантаження, спереду (наприклад, сніг), Pa 5400
Максимальне статичне навантаження, ззаду (наприклад, вітер), Pa 2400
Максимальний вплив граду 25мм / 23м/с
Передня кришка (матеріал/товщина) загартоване скло з низьким вмістом заліза/3,2 мм
Комірка (QTY) 144PCS Mono Perc (182мм)
Каркас (матеріали) анодований алюмінієвий сплав/срібло/прозорий
Кабель (довжина/площа поперечного перерізу) 300 мм / 4 мм²
Габаритні розміри (Ш*В*Г), мм 1134х2278х35
Вес нетто, кг 28.5
Ступінь захисту IP65
Тип гарантії Від виробника
Гарантійний термін, міс. 120
Країна виробник та реєстрації бренду Китай

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Кур’єром по м. Київ і передмістю;
 1. Доставка кур'єром по всій Україні;
 1. Доставка товарів іншими поштовими перевізниками: Delivery, SAT, Укрпошта, Meest;
 1. Зі складу магазину Haier: Україна, м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

 

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Готівкою при отриманні товару;
 1. Безготівковий розрахунок без ПДВ;
 2. Безготівковий розрахунок з ПДВ;
 3. Банківською картою;
 4. «Оплата частинами» від Приватбанк;
 5. Розстрочка від Монобанк;
 6. Безготівковій розрахунок через Apple Pay і GPay.

ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ

Шановні покупці!

Корпорація «Хаєр» (також надалі - Виробник), яка знаходиться за адресою: офіс S401, Хайєр бренд білдінг, Хайєр Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дістрікт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi-Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна Вам за Ваш вибір і гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу при дотриманні правил його експлуатації.

Вся продукція, призначена корпорацією «Хайєр» для продажу на території України, виготовлена з урахуванням умов експлуатації в Україні і пройшла відповідну сертифікацію на відповідність технічним вимогам. З метою уникнення непорозумінь, переконливо просимо Вас при покупці уважно вивчити інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і найменування моделі, яку Ви придбали, можуть бути ідентичні записам в гарантійному талоні. Не допускається внесення будь-яких змін, виправлень. У випадку некоректного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну експлуатації документи, які додаються до виробу при його продажу:

 • Товарний чек

 • Касовий чек

 • Інструкція з експлуатації

 • Гарантійний талон

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром, що зазначений на сайті представника виробника: gelectric.com.ua. У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com. ua або на сайті www. gelectric.com.ua.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування поширюється тільки на вироби, які придбані в офіційній дилерській мережі Товариства з обмеженою відповідальністю «Хайер-Еіркон» та за наявності гарантійного талона встановленого зразку коректно заповненого продавцем.

Даним гарантійним талоном корпорація «Хайєр» підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених діючим законодавством України про захист прав споживачів, або іншими нормативними актами у випадку виявлення недоліків виробу.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Однак, корпорація «Хайєр» залишає за собою право відмовити як в гарантійному, так і в додатковому сервісному обслуговуванні виробу у випадку недотримання викладених нижче умов.

Виробник несе гарантійні зобов’язання протягом 60 місяців з дня передачі товару споживачу за умов дотримання правил встановлення, експлуатації виробу та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування, а саме:

 • Для виробів, які експлуатуються в побутових умовах, регламенте сервісне обслуговування має здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 раз на рік.

 • Для виробів, які експлуатуються в комерційних умовах, регламентне сервісне обслуговування, має здійснюватися не пізніше 6 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 рази на 6 місяців.

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром.

Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, недоліки котрих виникли внаслідок:

 • порушення споживачем умов і правил експлуатації, зберігання та/або транспортування товару;

 • неправильного встановлення та/або підключення виробу;

 • порушення технології робіт з холодильним контуром і електричним підключенням, як і залучення до монтажу виробу осіб, які не мають відповідної кваліфікації, підтвердженої документально;

 • відсутність своєчасного технічного обслуговування виробу згідно з гарантійним обслуговуванням;

 • надлишкового чи недостатнього тиску в водопроводі;

 • використання виробу в комерційних цілях без виконання додаткового регламентного сервісного обслуговування;

 • дії третіх осіб: ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи технічних змін невповноваженими особами;

 • відхилення параметрів живлення від Державних технічних стандартів (ДСТУ) і норм;

 • дії непереборних сил (стихія, пожежа, блискавка, надзвичайна ситуація техногенного, природного або екологічного характеру, великі аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені землетрусами, повенями, буреломами тощо);

 • пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб;

 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, продуктів життєдіяльності комах;

Гарантійне обслуговування не поширюється на наступні види робіт:

 • установка і підключення виробу на місці експлуатації;

 • інструктаж і консультування споживача щодо використання виробу;

 • чистка виробу зовні або зсередини.

Гарантійному обслуговуванню не підлягають нижче перераховані витратні матеріали і аксесуари:

 • фільтри;

 • пульти керування, акумуляторні батареї, елементи живлення, зовнішні блоки живлення і зарядні пристрої;

 • документація, яка додається до виробу.

Регламентне сервісне обслуговування виробу (заміна фільтрів, чистка тощо) здійснюється на платній основі згідно інструкції з експлуатації на виріб та положенням даного гарантійного талону.

* Продавець/виробник не несе відповідальності за упущену вигоду покупця в розумінні п. 2 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України внаслідок продажу товару неналежної якості.

**Продавець (в тому числі ТОВ «Хайер-Еіркон») не несе відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту продукції, оскільки виконав вимоги, передбачені ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції».

Протягом 60 місяців з дня передачі кондиціонера споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання, але при дотриманні правил установки, експлуатації виробу і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

Причому, для різного типу кліматичної техніки існує свій регламент. наприклад:

 • Для кондиціонерів експлуатованих в побутових умовах, регламенті сервісне обслуговування повинно здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Відмітки про Сервісу заносять в журнал регламентного обслуговування, див. Таблицю в талоні. Подальше сервісне обслуговування проводять не рідше разу на рік.

 • Кондиціонери Haier, які експлуатуються в комерційних приміщеннях обслуговуються не пізніше шостого місяця після передачі товару споживачеві. Подальше сервісне обслуговування за регламентом - раз в півріччя. Всі позначки фіксують в журналі.

Допомога за номером телефону або поштою

У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com.ua.

Haitech Mono Solar Panel 550W: Високоефективна сонячна енергія для Вашого дому

Haitech Mono Solar Panel 550W - це передове рішення для енергозабезпечення Вашого дому. З монокристалічними елементами та номінальною потужністю 550 Вт, вона є однією з найефективніших сонячних панелей на ринку. Забезпечуйте свій будинок зеленою енергією та заощаджуйте на електроенергії.

Переваги Haitech Mono Solar Panel 550W

Ця сонячна панель вражає своєю продуктивністю та надійністю. Ознайомимося із її ключовими перевагами:

 • Стійкість до навколишнього середовища: Незалежно від погодних умов, Haitech Mono Solar Panel 550W продовжує генерувати електроенергію, що робить її ідеальним рішенням для будь-якого регіону.
 • Водонепроникна конструкція: Ця панель стійка до вологи, що робить її відмінним вибором як для мережевих, так і для автономних систем.
 • Ефективність у широкому діапазоні температур: Робоча температура від -40°C до +80°C дозволяє Haitech Mono Solar Panel 550W працювати надійно навіть у найекстремальніших умовах.
 • Висока ефективність перетворення модуля: Завдяки досягненню ККД модуля до 19,32%, панель ефективно перетворює сонячну енергію на електричну.
 • Інноваційна технологія 9BB/10BB Cell: Застосування нової схеми дизайну забезпечує менший внутрішній струм і зменшує втрати RS.
 • Ефективність при слабкому освітленні: Панель виявляє чудову продуктивність навіть за умов обмеженого сонячного світла, таких як хмарні дні, ранкова або вечірня зоря.
 • Анти-PID технологія: Вона володіє винятковою ефективністю в запобіганні потенційній індукованій деградації.
 • Економічність: Що може бути краще, ніж заощаджувати на електроенергії? З Haitech Mono Solar Panel 550W, Ви зможете значно знизити свої рахунки за електрику та мінімізувати залежність від електромережі.

Гарантія

На панель Haitech Mono Solar Panel 550W надається довготривала гарантія:

 • 12 років: 92% ефективності від початкових характеристик.
 • 25 років: 84,8% ефективності від початкових характеристик.

Обираючи Haitech Mono Solar Panel 550W, Ви забезпечуєте своєму дому стабільне та екологічне енергозабезпечення. Не втрачайте можливість заощаджувати на електроенергії та дбайте про зелене майбутнє для наших нащадків. Замовте сонячні панелі Haitech вже сьогодні та отримайте професійну консультацію за телефономи вказаними на сайті. Наші фахівці з радістю відповідатимуть на всі Ваші запитання та допоможуть підібрати оптимальне рішення для Вашої домашньої енергосистеми.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Відправити
Вгору