Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Тепловий насос повітря-вода моноблок Haier Super Aqua AU162FYCRA(HW)

В наявності
Артикул: HR10763
213 960 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань

Швидке замовлення
Характеристики
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ Для того щоб дізнатися ціну і отримати гарантовану знижку, Вам необхідно зареєструвати об'єкт на нашому сайті, відправивши дані по електронній пошті: info@haier-ukraine.com або по месенджеру на телефон +380930268494. Вкажіть, будь-ласка, артикул товару або його назву, адресу об'єкту, контактну особу і номер телефону.
Бренд Haier
Тип Тепловий насос повітря-вода Моноблок
Модель Super Aqua Monoblok
Призначення Побутове, напівпромислове і промислове призначення
Теплова потужність, кВт 16.0
Площа приміщення, м² 160
Номінальна теплова потужність (LWT 35°C / 55°C), кВт 16/14
Електроживлення, В/Гц/Ф 1Ph, 220-240V, 50-60Hz
Сезонний клас енергоефективності обігріву поміщень. LWT 35°C - A++ / LWT 55°C - A+
Сезонна енергоефективність обігріву поміщень, % LWT 35°C - 155% / LWT 55°C - 121%
Продуктивність при обігріві, кВт LWT 35°C/зовн.темп. 7°С - 14,01 кВт / LWT 55°C/зовн.темп. 7°С - 16 кВт
Споживання електроенергії при обігріві, кВт LWT 35°C/зовн.темп. 7°С - 5,63 кВт / LWT 55°C/зовн.темп. 7°С - 3,86 кВт
SCOP при обігріві LWT 35°C - 4,15 / LWT 55°C - 3,25
Діапазон температури води на виході (обігрів/охолодження), °C 20~55 / 5~20
Швидкість потоку води, л/хв 45.8
Підключення водопроводу (вхід/вихід), дюйм RC 1
ЗОВНІШНІЙ БЛОК AU162FYCRA (HW)
Діапазон зовнішніх робочих температур (обігрів/охолодження), °C від -20 до +35 / від +10 до +46
Кількість компрессорів 1
Марка компрессора Mitsubishi Electric
Тип компресора DC inverter twin rotary (Подвійний обертовий інвертор постійного струму)
Тип холодоагенту R32
Кількість газу в холодоагенті, кг 2.6
Діаметри труб (рідина/газ), мм 9,52/15,88
Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ 67
Максимальний робочий струм зовнішнього блоку, А 31.7
Вес зовнішнього блоку (нетто/брутто), кг 145/157
Розмір зовнішнього блоку (ШхГхВ), мм 950х1490х380
Оснащення та функції Двоступеневий компресорний тип; Адаптивне опалення в залежності від зовнішньої температури; Опалення/охолодження будівель та підготовка гарячої води для побутових потреб; Автоматичний клімат-контроль; Можливість підключення теплої підлоги, радіаторів, фанкойлів; Тиха робота до 59 дБ(А); Швидке приготування гарячої води, нічний режим, тихий режим; Інтелектуальний захист від замерзання; Підігрів технічної води до +80 °С; Налаштування температури по днях тижня; Провідний контролер, що йде в комплекті з тепловим насосом дозволяє вибирати режими роботи, встановлювати графіки роботи та відображати історію помилок; Стабільна робота при низьких температурах; Інтелектуальний датчик, що запобігає зависанню системи у складних навколишніх умовах; Wi-Fi управління, підключення до "розумного будинку".
Тип гарантії Від виробника
Гарантійний термін, міс. 60
Країна виробник Китай

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Кур’єром по м. Київ і передмістю;
 1. Доставка кур'єром по всій Україні;
 1. Доставка товарів іншими поштовими перевізниками: Delivery, SAT, Укрпошта, Meest;
 1. Зі складу магазину Haier: Україна, м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

 

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Готівкою при отриманні товару;
 1. Безготівковий розрахунок без ПДВ;
 2. Безготівковий розрахунок з ПДВ;
 3. Банківською картою;
 4. «Оплата частинами» від Приватбанк;
 5. Розстрочка від Монобанк;
 6. Безготівковій розрахунок через Apple Pay і GPay.

ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ

Шановні покупці!

Корпорація «Хаєр» (також надалі - Виробник), яка знаходиться за адресою: офіс S401, Хайєр бренд білдінг, Хайєр Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дістрікт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi-Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна Вам за Ваш вибір і гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу при дотриманні правил його експлуатації.

Вся продукція, призначена корпорацією «Хайєр» для продажу на території України, виготовлена з урахуванням умов експлуатації в Україні і пройшла відповідну сертифікацію на відповідність технічним вимогам. З метою уникнення непорозумінь, переконливо просимо Вас при покупці уважно вивчити інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і найменування моделі, яку Ви придбали, можуть бути ідентичні записам в гарантійному талоні. Не допускається внесення будь-яких змін, виправлень. У випадку некоректного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну експлуатації документи, які додаються до виробу при його продажу:

 • Товарний чек

 • Касовий чек

 • Інструкція з експлуатації

 • Гарантійний талон

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром, що зазначений на сайті представника виробника: gelectric.com.ua. У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com. ua або на сайті www. gelectric.com.ua.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування поширюється тільки на вироби, які придбані в офіційній дилерській мережі Товариства з обмеженою відповідальністю «Хайер-Еіркон» та за наявності гарантійного талона встановленого зразку коректно заповненого продавцем.

Даним гарантійним талоном корпорація «Хайєр» підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених діючим законодавством України про захист прав споживачів, або іншими нормативними актами у випадку виявлення недоліків виробу.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Однак, корпорація «Хайєр» залишає за собою право відмовити як в гарантійному, так і в додатковому сервісному обслуговуванні виробу у випадку недотримання викладених нижче умов.

Виробник несе гарантійні зобов’язання протягом 60 місяців з дня передачі товару споживачу за умов дотримання правил встановлення, експлуатації виробу та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування, а саме:

 • Для виробів, які експлуатуються в побутових умовах, регламенте сервісне обслуговування має здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 раз на рік.

 • Для виробів, які експлуатуються в комерційних умовах, регламентне сервісне обслуговування, має здійснюватися не пізніше 6 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 рази на 6 місяців.

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром.

Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, недоліки котрих виникли внаслідок:

 • порушення споживачем умов і правил експлуатації, зберігання та/або транспортування товару;

 • неправильного встановлення та/або підключення виробу;

 • порушення технології робіт з холодильним контуром і електричним підключенням, як і залучення до монтажу виробу осіб, які не мають відповідної кваліфікації, підтвердженої документально;

 • відсутність своєчасного технічного обслуговування виробу згідно з гарантійним обслуговуванням;

 • надлишкового чи недостатнього тиску в водопроводі;

 • використання виробу в комерційних цілях без виконання додаткового регламентного сервісного обслуговування;

 • дії третіх осіб: ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи технічних змін невповноваженими особами;

 • відхилення параметрів живлення від Державних технічних стандартів (ДСТУ) і норм;

 • дії непереборних сил (стихія, пожежа, блискавка, надзвичайна ситуація техногенного, природного або екологічного характеру, великі аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені землетрусами, повенями, буреломами тощо);

 • пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб;

 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, продуктів життєдіяльності комах;

Гарантійне обслуговування не поширюється на наступні види робіт:

 • установка і підключення виробу на місці експлуатації;

 • інструктаж і консультування споживача щодо використання виробу;

 • чистка виробу зовні або зсередини.

Гарантійному обслуговуванню не підлягають нижче перераховані витратні матеріали і аксесуари:

 • фільтри;

 • пульти керування, акумуляторні батареї, елементи живлення, зовнішні блоки живлення і зарядні пристрої;

 • документація, яка додається до виробу.

Регламентне сервісне обслуговування виробу (заміна фільтрів, чистка тощо) здійснюється на платній основі згідно інструкції з експлуатації на виріб та положенням даного гарантійного талону.

* Продавець/виробник не несе відповідальності за упущену вигоду покупця в розумінні п. 2 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України внаслідок продажу товару неналежної якості.

**Продавець (в тому числі ТОВ «Хайер-Еіркон») не несе відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту продукції, оскільки виконав вимоги, передбачені ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції».

Протягом 60 місяців з дня передачі кондиціонера споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання, але при дотриманні правил установки, експлуатації виробу і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

Причому, для різного типу кліматичної техніки існує свій регламент. наприклад:

 • Для кондиціонерів експлуатованих в побутових умовах, регламенті сервісне обслуговування повинно здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Відмітки про Сервісу заносять в журнал регламентного обслуговування, див. Таблицю в талоні. Подальше сервісне обслуговування проводять не рідше разу на рік.

 • Кондиціонери Haier, які експлуатуються в комерційних приміщеннях обслуговуються не пізніше шостого місяця після передачі товару споживачеві. Подальше сервісне обслуговування за регламентом - раз в півріччя. Всі позначки фіксують в журналі.

Допомога за номером телефону або поштою

У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com.ua.

Тепловий насос "повітря-вода" Haier Super Aqua - це відновлювана, екологічно чиста альтернатива котлам. Теплові насоси «повітря-вода» Haier використовують безкоштовну поновлювану енергію із зовнішнього повітря як джерело тепла для обігріву приміщень і забезпечення гарячою водою для побутових потреб. Теплові насоси Haier можуть зменшувати вплив на навколишнє середовище і тим самим знижувати витрати на паливо. Для Вас у Haier ми прагнемо забезпечити надійне комфортне опалення та гаряче водопостачання для щоденного використання. Наші опалювальні альтернативи традиційним системам опалення, таким як газові котли, це енергоефективні та екологічно безпечні рішення, які значно знижують споживання енергії, експлуатаційні витрати та викиди CO₂ під час опалення порівняно зі звичайними паливними та газовими котлами.

Чому варто обирати тепловий насос "повітря-вода" Haier Super Aqua Monobloc?

Повний комфорт - Haier Super Aqua Monobloc пропонує комплексне рішення, яке гарантує повний комфорт у вашому домі. Температура води на виході коливається від 5°C до 60°C (блок 5 кВт), що забезпечує комфортне охолодження та обігрів для користувачів. Крім того, протягом усього року гарантується виробництво гарячої води. Через клемну коробку ATW-A01 можна керувати виробництвом гарячої води для побутових потреб за допомогою 3-ходового клапана, який встановлюється зовні пристрою. Можна вибрати найбільш підходящий тип програми для кожного середовища та задовольнити будь-які потреби шляхом поєднання програм у системі.

Низький рівень шуму - численні заходи шумозаглушення забезпечують низький рівень шуму. Крім того, доступний тихий режим для тихої роботи вночі.

 • Компресор - покритий звукоізоляційним матеріалом, що блокує шумозаглушення від компресора; Встановлюється на гумових антивібраційних опорах для спокійної роботи та низького рівня вібрації.
 • Осьовий вентилятор - безщітковий двигун вентилятора постійного струму та аеродинамічно оптимізоване робоче колесо для зменшення шуму та вібрації.
 • Проектування трубопроводу -  нова структура та оптимізована конструкція трубопроводу ефективно запобігають шуму та вібрації трубопроводу.

*Рівень звукової потужності пристрою потужністю 5 кВт становить лише 61 дБ(A).

Безпечний для довкілля - тепловий насос «повітря-вода» Haier Super Aqua Monobloc використовує безкоштовну поновлювану енергію із зовнішнього повітря для опалення приміщень і гарячого водопостачання, а також джерело охолодження для охолодження приміщень. Це енергоефективне та екологічно безпечне рішення суттєво знижує споживання енергії, експлуатаційні витрати та викиди CO2 під час опалення порівняно зі звичайними паливними та газовими котлами.

Енергозбереження - технологія повного інвертора постійного струму. Повністю інверторний подвійний ротаційний компресор постійного струму має менший розмір і вищу ефективність. Двигун безступінчастого регулювання частоти змінної частоти забезпечує більше енергозбереження. Впровадження насоса з водяним охолодженням з баночним ротором реалізує нижчий рівень шуму та більш високий ККД.

Висока надійність - Інтелектуальна технологія захисту від замерзання. Мультисенсорний захист призначений для запобігання замерзання водопровідної системи. Взимку, коли датчик виявляє, що температура води нижче 3°C, насос включається, щоб запобігти замерзанню системи водопостачання. Реле потоку контролює потік води та подає сигнал тривоги, коли він нижче мінімального значення витрати, щоб уникнути замерзання водяної системи через низький потік у режимі охолодження.

Широкий робочий діапазон - температура води на виході від 5°C до 60°C забезпечує комфортне охолодження та обігрів для користувачів. Максимальна температура води на виході 60°C може бути досягнута, навіть якщо зовнішня температура навколишнього середовища опускається до -25°C (блок 5 кВт).

Легкий монтаж - компактна конструкція дозволяє встановити пристрій навіть у обмеженому просторі.

Легке керування - сучасне біле покриття та дизайн сенсорного екрану роблять контролер чистим, зрозумілим і модним. А підсвічування та інтуїтивно зрозумілий значок забезпечують просте та легке використання. Вбудований тижневий таймер дозволяє попередньо встановити автоматичний контроль і відображати будь-які коди помилок, а також вести історичний журнал, щоб полегшити технічне обслуговування.

Широке застосування - діапазон потужностей від 5 кВт до 16 кВт, Haier Super Aqua Monobloc підходить як для житлових будинків, так і для невеликих комерційних приміщень. Установки малої потужності застосовуються в основному в новозбудованих житлових будинках з поліпшеними ізоляційними матеріалами. Вироби середньої потужності в основному використовуються для приватних будинків. Теплові насоси великої потужності можна встановлювати в невеликих комерційних приміщеннях, таких як кафе, ресторани, перукарні, офіси тощо.

Габаритні розміри теплового насосу "повітря-вода" Haier Super Aqua Monobloc

Щоб дізнатися більш детальну інформацію по даному товару або встановленню цієї системи, звертайтеся до спеціалістів нашого інтернет-магазину Haier-Ukraine.com. Ми з радістю надамо Вам детальну інформацію!

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Відправити
Вгору