Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Батарея Haitech LiFePO4 Li-Sun 24(25.6)V 200Ah 5,12 kW/h

Очікується
Артикул: HT0011
66 500 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань

Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Характеристики
Бренд Haitech
Тип товару Акумуляторна батарея для ДБЖ
Модельний ряд Li-Sun
Оснащення та функції • Система захисту BMS: Керування зарядом та розрядом батареї; Відслідковування рівня напруги та струму; Контроль температури; Захист від перевантаження та перезарядки.
• Захист від надмірного розряду та короткого замикання.
• Малий рівень саморозряду.
• Зручний LED-дисплей.
• Термін експлуатації: 10+ років.
Тип акумулятора літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
Ємність аккумулятора, kW/h 5.12
Номінальна напруга, 24
Номінальна ємність акумулятора, А/год 200
Кількість циклів заряду 6000
Максимальний струм заряду, А 100
Максимальний струм розряду, А 150
Напруга швидкої зарядки, 28.8
Низька напруга відключення DC, В 23.4
Діапазон дозволеної напруги, 22.4 ~ 29.2
Робоча температура, °С -10…+50
Клеми підключення M8
Габаритні розміри (Ш*В*Г), мм 420x611x224
Вес нетто, кг 57.0
Ступінь захисту IP20
Стандарт безпеки MSDS, UN38.3
Тип гарантії Від виробника
Гарантійний термін, міс. 36
Країна виробник та реєстрації бренду Китай

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Кур’єром по м. Київ і передмістю;
 1. Доставка кур'єром по всій Україні;
 1. Доставка товарів іншими поштовими перевізниками: Delivery, SAT, Укрпошта, Meest;
 1. Зі складу магазину Haier: Україна, м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

 

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Готівкою при отриманні товару;
 1. Безготівковий розрахунок без ПДВ;
 2. Безготівковий розрахунок з ПДВ;
 3. Банківською картою;
 4. «Оплата частинами» від Приватбанк;
 5. Розстрочка від Монобанк;
 6. Безготівковій розрахунок через Apple Pay і GPay.

ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ

Шановні покупці!

Корпорація «Хаєр» (також надалі - Виробник), яка знаходиться за адресою: офіс S401, Хайєр бренд білдінг, Хайєр Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дістрікт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi-Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна Вам за Ваш вибір і гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу при дотриманні правил його експлуатації.

Вся продукція, призначена корпорацією «Хайєр» для продажу на території України, виготовлена з урахуванням умов експлуатації в Україні і пройшла відповідну сертифікацію на відповідність технічним вимогам. З метою уникнення непорозумінь, переконливо просимо Вас при покупці уважно вивчити інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і найменування моделі, яку Ви придбали, можуть бути ідентичні записам в гарантійному талоні. Не допускається внесення будь-яких змін, виправлень. У випадку некоректного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну експлуатації документи, які додаються до виробу при його продажу:

 • Товарний чек

 • Касовий чек

 • Інструкція з експлуатації

 • Гарантійний талон

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром, що зазначений на сайті представника виробника: gelectric.com.ua. У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com. ua або на сайті www. gelectric.com.ua.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування поширюється тільки на вироби, які придбані в офіційній дилерській мережі Товариства з обмеженою відповідальністю «Хайер-Еіркон» та за наявності гарантійного талона встановленого зразку коректно заповненого продавцем.

Даним гарантійним талоном корпорація «Хайєр» підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених діючим законодавством України про захист прав споживачів, або іншими нормативними актами у випадку виявлення недоліків виробу.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Однак, корпорація «Хайєр» залишає за собою право відмовити як в гарантійному, так і в додатковому сервісному обслуговуванні виробу у випадку недотримання викладених нижче умов.

Виробник несе гарантійні зобов’язання протягом 60 місяців з дня передачі товару споживачу за умов дотримання правил встановлення, експлуатації виробу та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування, а саме:

 • Для виробів, які експлуатуються в побутових умовах, регламенте сервісне обслуговування має здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 раз на рік.

 • Для виробів, які експлуатуються в комерційних умовах, регламентне сервісне обслуговування, має здійснюватися не пізніше 6 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 рази на 6 місяців.

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром.

Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, недоліки котрих виникли внаслідок:

 • порушення споживачем умов і правил експлуатації, зберігання та/або транспортування товару;

 • неправильного встановлення та/або підключення виробу;

 • порушення технології робіт з холодильним контуром і електричним підключенням, як і залучення до монтажу виробу осіб, які не мають відповідної кваліфікації, підтвердженої документально;

 • відсутність своєчасного технічного обслуговування виробу згідно з гарантійним обслуговуванням;

 • надлишкового чи недостатнього тиску в водопроводі;

 • використання виробу в комерційних цілях без виконання додаткового регламентного сервісного обслуговування;

 • дії третіх осіб: ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи технічних змін невповноваженими особами;

 • відхилення параметрів живлення від Державних технічних стандартів (ДСТУ) і норм;

 • дії непереборних сил (стихія, пожежа, блискавка, надзвичайна ситуація техногенного, природного або екологічного характеру, великі аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені землетрусами, повенями, буреломами тощо);

 • пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб;

 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, продуктів життєдіяльності комах;

Гарантійне обслуговування не поширюється на наступні види робіт:

 • установка і підключення виробу на місці експлуатації;

 • інструктаж і консультування споживача щодо використання виробу;

 • чистка виробу зовні або зсередини.

Гарантійному обслуговуванню не підлягають нижче перераховані витратні матеріали і аксесуари:

 • фільтри;

 • пульти керування, акумуляторні батареї, елементи живлення, зовнішні блоки живлення і зарядні пристрої;

 • документація, яка додається до виробу.

Регламентне сервісне обслуговування виробу (заміна фільтрів, чистка тощо) здійснюється на платній основі згідно інструкції з експлуатації на виріб та положенням даного гарантійного талону.

* Продавець/виробник не несе відповідальності за упущену вигоду покупця в розумінні п. 2 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України внаслідок продажу товару неналежної якості.

**Продавець (в тому числі ТОВ «Хайер-Еіркон») не несе відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту продукції, оскільки виконав вимоги, передбачені ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції».

Протягом 60 місяців з дня передачі кондиціонера споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання, але при дотриманні правил установки, експлуатації виробу і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

Причому, для різного типу кліматичної техніки існує свій регламент. наприклад:

 • Для кондиціонерів експлуатованих в побутових умовах, регламенті сервісне обслуговування повинно здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Відмітки про Сервісу заносять в журнал регламентного обслуговування, див. Таблицю в талоні. Подальше сервісне обслуговування проводять не рідше разу на рік.

 • Кондиціонери Haier, які експлуатуються в комерційних приміщеннях обслуговуються не пізніше шостого місяця після передачі товару споживачеві. Подальше сервісне обслуговування за регламентом - раз в півріччя. Всі позначки фіксують в журналі.

Допомога за номером телефону або поштою

У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com.ua.

Огляд Батареї Haitech LiFePO4 Li-Sun 24(25.6)V 200Ah

LiFePO4 батарея Li-Sun 24V 200Ah — це високоякісний продукт для забезпечення надійного живлення у вашому домі або офісі. Ця літій-залізо-фосфатна батарея відрізняється довгим терміном служби, помірною вагою та компактним розміром, роблячи її ідеальним вибором для широкого спектру застосувань.\

Система захисту BMS

Вбудована система захисту BMS (Battery Management System) є ключовим компонентом для безпечної експлуатації цих батарей. Основні функції BMS включають:

 • Контроль за зарядом і розрядом батареї;
 • Моніторинг напруги та струму;
 • Регулювання температури;
 • Захист від перевантаження та перезарядження;
 • Превенція надмірного розряду та короткого замикання.

BMS також оснащена спеціальними алгоритмами для балансування комірок, що забезпечує рівномірний розподіл заряду та можливість підключення до комп’ютера для моніторингу стану в режимі реального часу.

Тривала Експлуатація

Однією з ключових переваг батареї Li-Sun 24V 200Ah є її тривала експлуатація. З такими характеристиками як:

 • Кількість циклів заряду-розряду: понад 6000;
 • Гарантійний термін: 5 років;
 • Орієнтовний термін служби: понад 10 років.

Також, завдяки низькому рівню саморозряду, ці батареї можуть зберігати заряд на тривалий період без необхідності додаткового заряджання.

Енергетичне Рішення

Батарея Li-Sun 24V 200 Ah ідеально підходить для використання з різними типами інверторів, забезпечуючи стабільне електропостачання. Вона також може ефективно накопичувати електроенергію від сонячних панелей, що робить її відмінним вибором для екологічних енергетичних систем.

Екологічність та Переробка

Використання Haitech LiFePO4 батарей сприяє зниженню впливу на навколишнє середовище, завдяки відсутності важких металів, таких як кадмій, свинець і ртуть. Довговічність цих батарей зменшує кількість відходів, а можливість їх вторинного використання знижує потребу у нових ресурсах.

Для отримання додаткової інформації або консультації щодо батареї Haitech LiFePO4 Li-Sun 24(25.6)V 200Ah, будь ласка, зверніться до нас за номерами телефону, вказаними на сайті. Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам у виборі найкращого рішення для ваших потреб.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Відправити
Вгору