Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Батарея Haitech LiFePO4 Li-Super 48(51.2)V 200AH 10,24 kW/h

Немає в наявності
Артикул: HT0015
125 038 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань

Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Характеристики
Бренд Haitech
Тип товару Акумуляторна батарея для ДБЖ
Модельний ряд Li-Super
Оснащення та функції • Система захисту BMS: Керування зарядом та розрядом батареї; Відслідковування рівня напруги та струму; Контроль температури; Захист від перевантаження та перезарядки.
• Захист від надмірного розряду та короткого замикання.
• Малий рівень саморозряду.
• Зручний LED-дисплей.
• Термін експлуатації: 10+ років.
Тип акумулятора літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
Ємність аккумулятора, kW/h 10.24
Номінальна напруга, 48
Номінальна ємність акумулятора, А/год 200
Кількість циклів заряду 6000
Максимальний струм заряду, А 100
Максимальний струм розряду, А 100
Діапазон дозволеної напруги, 44,8 ~ 58,4
Робоча температура, °С -10…+50
Клеми підключення M8
Габаритні розміри (Ш*В*Г), мм 605х1021х190
Вес нетто, кг 109.0
Ступінь захисту IP20
Стандарт безпеки MSDS, UN38.3
Тип гарантії Від виробника
Гарантійний термін, міс. 60
Країна виробник та реєстрації бренду Китай

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Кур’єром по м. Київ і передмістю;
 1. Доставка кур'єром по всій Україні;
 1. Доставка товарів іншими поштовими перевізниками: Delivery, SAT, Укрпошта, Meest;
 1. Зі складу магазину Haier: Україна, м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

 

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Готівкою при отриманні товару;
 1. Безготівковий розрахунок без ПДВ;
 2. Безготівковий розрахунок з ПДВ;
 3. Банківською картою;
 4. «Оплата частинами» від Приватбанк;
 5. Розстрочка від Монобанк;
 6. Безготівковій розрахунок через Apple Pay і GPay.

ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ

Шановні покупці!

Корпорація «Хаєр» (також надалі - Виробник), яка знаходиться за адресою: офіс S401, Хайєр бренд білдінг, Хайєр Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дістрікт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi-Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна Вам за Ваш вибір і гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу при дотриманні правил його експлуатації.

Вся продукція, призначена корпорацією «Хайєр» для продажу на території України, виготовлена з урахуванням умов експлуатації в Україні і пройшла відповідну сертифікацію на відповідність технічним вимогам. З метою уникнення непорозумінь, переконливо просимо Вас при покупці уважно вивчити інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і найменування моделі, яку Ви придбали, можуть бути ідентичні записам в гарантійному талоні. Не допускається внесення будь-яких змін, виправлень. У випадку некоректного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну експлуатації документи, які додаються до виробу при його продажу:

 • Товарний чек

 • Касовий чек

 • Інструкція з експлуатації

 • Гарантійний талон

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром, що зазначений на сайті представника виробника: gelectric.com.ua. У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com. ua або на сайті www. gelectric.com.ua.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування поширюється тільки на вироби, які придбані в офіційній дилерській мережі Товариства з обмеженою відповідальністю «Хайер-Еіркон» та за наявності гарантійного талона встановленого зразку коректно заповненого продавцем.

Даним гарантійним талоном корпорація «Хайєр» підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених діючим законодавством України про захист прав споживачів, або іншими нормативними актами у випадку виявлення недоліків виробу.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Однак, корпорація «Хайєр» залишає за собою право відмовити як в гарантійному, так і в додатковому сервісному обслуговуванні виробу у випадку недотримання викладених нижче умов.

Виробник несе гарантійні зобов’язання протягом 60 місяців з дня передачі товару споживачу за умов дотримання правил встановлення, експлуатації виробу та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування, а саме:

 • Для виробів, які експлуатуються в побутових умовах, регламенте сервісне обслуговування має здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 раз на рік.

 • Для виробів, які експлуатуються в комерційних умовах, регламентне сервісне обслуговування, має здійснюватися не пізніше 6 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 рази на 6 місяців.

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром.

Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, недоліки котрих виникли внаслідок:

 • порушення споживачем умов і правил експлуатації, зберігання та/або транспортування товару;

 • неправильного встановлення та/або підключення виробу;

 • порушення технології робіт з холодильним контуром і електричним підключенням, як і залучення до монтажу виробу осіб, які не мають відповідної кваліфікації, підтвердженої документально;

 • відсутність своєчасного технічного обслуговування виробу згідно з гарантійним обслуговуванням;

 • надлишкового чи недостатнього тиску в водопроводі;

 • використання виробу в комерційних цілях без виконання додаткового регламентного сервісного обслуговування;

 • дії третіх осіб: ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи технічних змін невповноваженими особами;

 • відхилення параметрів живлення від Державних технічних стандартів (ДСТУ) і норм;

 • дії непереборних сил (стихія, пожежа, блискавка, надзвичайна ситуація техногенного, природного або екологічного характеру, великі аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені землетрусами, повенями, буреломами тощо);

 • пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб;

 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, продуктів життєдіяльності комах;

Гарантійне обслуговування не поширюється на наступні види робіт:

 • установка і підключення виробу на місці експлуатації;

 • інструктаж і консультування споживача щодо використання виробу;

 • чистка виробу зовні або зсередини.

Гарантійному обслуговуванню не підлягають нижче перераховані витратні матеріали і аксесуари:

 • фільтри;

 • пульти керування, акумуляторні батареї, елементи живлення, зовнішні блоки живлення і зарядні пристрої;

 • документація, яка додається до виробу.

Регламентне сервісне обслуговування виробу (заміна фільтрів, чистка тощо) здійснюється на платній основі згідно інструкції з експлуатації на виріб та положенням даного гарантійного талону.

* Продавець/виробник не несе відповідальності за упущену вигоду покупця в розумінні п. 2 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України внаслідок продажу товару неналежної якості.

**Продавець (в тому числі ТОВ «Хайер-Еіркон») не несе відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту продукції, оскільки виконав вимоги, передбачені ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції».

Протягом 60 місяців з дня передачі кондиціонера споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання, але при дотриманні правил установки, експлуатації виробу і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

Причому, для різного типу кліматичної техніки існує свій регламент. наприклад:

 • Для кондиціонерів експлуатованих в побутових умовах, регламенті сервісне обслуговування повинно здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Відмітки про Сервісу заносять в журнал регламентного обслуговування, див. Таблицю в талоні. Подальше сервісне обслуговування проводять не рідше разу на рік.

 • Кондиціонери Haier, які експлуатуються в комерційних приміщеннях обслуговуються не пізніше шостого місяця після передачі товару споживачеві. Подальше сервісне обслуговування за регламентом - раз в півріччя. Всі позначки фіксують в журналі.

Допомога за номером телефону або поштою

У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com.ua.

LiFePO4 Батарея Li-Super 48V 200AH: Довговічність та Надійність

Ласкаво просимо до Haier-Ukraine.com, вашого надійного партнера у сфері альтернативної енергетики та стабільного живлення! На нашому сайті ви знайдете інноваційні енергетичні рішення, серед яких виділяється LiFePO4 Батарея Li-Super 48V 200AH.

Невід'ємний компонент: Система захисту BMS

Наша LiFePO4 Батарея Li-Super 48V 200AH обладнана сучасною системою захисту BMS (Battery Management System), яка забезпечує безпечну експлуатацію та продовжує термін служби батареї. Система BMS виконує керування зарядом та розрядом батареї, відслідковує рівень напруги та струму, контролює температуру і надає захист від перевантаження, перезарядки, надмірного розряду та короткого замикання.

Спеціальні алгоритми балансування комірок дозволяють зберігати рівномірний розподіл заряду між ними, що забезпечує стабільну та ефективну роботу батареї. Крім того, можливість підключення до комп’ютера або монітора дозволяє відслідковувати параметри батареї в режимі реального часу, що робить процес контролю ще більш зручним.

Тривалість експлуатації, яка зачаровує

LiFePO4 батареї славляться своєю надзвичайною тривалістю експлуатації, і наша модель Li-Super 48V 200AH не є винятком. Завдяки понад 6000 циклам заряду-розряду вона зможе служити вам багато років без втрати продуктивності. Інтегрований гарантійний термін становить 5 років, а загальний термін експлуатації перевищує 10 років, забезпечуючи вам довготривалу стабільну роботу енергосистеми.

Особливість LiFePO4 батарей полягає в низькому рівні саморозряду, що допомагає їм зберігати заряд у стані зберігання. Збереження енергії і подовження тривалості служби можуть бути досягнуті завдяки правильному застосуванню та обслуговуванню. Рекомендуємо уникати глибокого розряду та перевищення рекомендованого струму заряду.

Енергетичні можливості для сьогодення та майбутнього

LiFePO4 Батарея Li-Super 48V 200AH є ідеальним рішенням для живлення будь-яких типів інверторів, що розподіляють струм по будинку. Вона надає стабільне живлення вашого будинку, забезпечуючи безперебійну роботу ваших електричних пристроїв.

Батарея також може накопичувати електроенергію, яку отримує від сонячних панелей. Таким чином, ви зможете ефективно використовувати енергію зелених джерел, забезпечуючи стійку та екологічно чисту енергетичну систему для свого будинку.

Сприяння екології та вторинне використання

LiFePO4 батареї від Haitech заслуговують нашої гордості за їхню екологічну доброзичливість. Вони не містять важких металів, таких як кадмій, свинець та ртуть, і не надають негативного впливу на навколишнє середовище.

Завдяки тривалій службі, батареї LiFePO4 зменшують кількість відходів від використання акумуляторів. Можливість вторинного використання допомагає переробити старі батареї та використати їхні компоненти для створення нових батарей або інших продуктів, сприяючи збереженню ресурсів та розвитку стійких енергетичних рішень.

Оберіть екологічно чисту, довговічну та надійну енергетичну систему для вашого будинку. Замовте LiFePO4 Батарею Li-Super 48V 200AH вже сьогодні за телефоном, вказаним на сайті. Наші фахівці готові консультувати вас та допомогти з розрахунком потреби у батареях для вашого проекту.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Відправити
Вгору