Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Гібридний сонячний інвертор Haitech SUNPOLO 8 kW/48V

Немає в наявності
Артикул: HT0005
48 131 грн
В порівнянні
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань

Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Характеристики
Бренд Haitech
Тип товару Гібридний інвертор
Модельний ряд SUNPOLO
Оснащення та функції • Оснащений MPPT трекером з діапазоном вхідної напруги від фотопанелей 120-450В та силою вхідного струму 27A.
• Інвертор має можливість отримувати дані про характеристики, стан від системи BMS акумулятора, і використовувати їх для налаштування своєї роботи
• Можливість роботи без акумуляторних батарей.
• Функція експорту електроенергії в загальну мережу, за рахунок підключення «Зеленого тарифу»
• Можливість об’єднання інверторів в трифазну систему.
• Інтерфейси зв’язку: RS485, Wi-Fi, RS232, USB.
• Рідкокристалічний дисплей.
• Вибір різних режимів роботи, регулювання напруги заряду.
• Функція захисту від високої напруги, короткого замикання, глибокої розрядки та перенавантаження.
• Функція холодного запуску.
Вид інвертора Гібридний
Номінальна вихідна потужність, кВт 8
Кількість фаз однофазний
Тип вихідної напруги чиста синусоїда
Вхідна напруга, 230
Номінальна напруга, 48
Діапазон напруги МРРТ, В 120-450 В постійного струму
Кількість трекерів МРРТ/ Максимальний вхідний струм 2 / 18А (4000Вт*2)
Максимальний струм заряду (від електромережі), А 120
Максимальний струм заряду ( фотомодулі + електромережа) 120
Робоча температура, °С -10…+50
Габаритні розміри (Ш*В*Г), мм 422х552х152
Вес нетто, кг 18.4
Тип гарантії Від виробника
Гарантійний термін, міс. 12
Країна виробник та реєстрації бренду Китай

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Кур’єром по м. Київ і передмістю;
 1. Доставка кур'єром по всій Україні;
 1. Доставка товарів іншими поштовими перевізниками: Delivery, SAT, Укрпошта, Meest;
 1. Зі складу магазину Haier: Україна, м.Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

 

 

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ ТЕХНІКИ З МАГАЗИНУ HAIER-UKRAINE.COM

 1. Готівкою при отриманні товару;
 1. Безготівковий розрахунок без ПДВ;
 2. Безготівковий розрахунок з ПДВ;
 3. Банківською картою;
 4. «Оплата частинами» від Приватбанк;
 5. Розстрочка від Монобанк;
 6. Безготівковій розрахунок через Apple Pay і GPay.

ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ

Шановні покупці!

Корпорація «Хаєр» (також надалі - Виробник), яка знаходиться за адресою: офіс S401, Хайєр бренд білдінг, Хайєр Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дістрікт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi-Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна Вам за Ваш вибір і гарантує високу якість і бездоганне функціонування даного виробу при дотриманні правил його експлуатації.

Вся продукція, призначена корпорацією «Хайєр» для продажу на території України, виготовлена з урахуванням умов експлуатації в Україні і пройшла відповідну сертифікацію на відповідність технічним вимогам. З метою уникнення непорозумінь, переконливо просимо Вас при покупці уважно вивчити інструкцію з експлуатації, умови гарантійних зобов’язань і перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер і найменування моделі, яку Ви придбали, можуть бути ідентичні записам в гарантійному талоні. Не допускається внесення будь-яких змін, виправлень. У випадку некоректного чи неповного заповнення гарантійного талону негайно зверніться до продавця.

Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну експлуатації документи, які додаються до виробу при його продажу:

 • Товарний чек

 • Касовий чек

 • Інструкція з експлуатації

 • Гарантійний талон

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром, що зазначений на сайті представника виробника: gelectric.com.ua. У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com. ua або на сайті www. gelectric.com.ua.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування поширюється тільки на вироби, які придбані в офіційній дилерській мережі Товариства з обмеженою відповідальністю «Хайер-Еіркон» та за наявності гарантійного талона встановленого зразку коректно заповненого продавцем.

Даним гарантійним талоном корпорація «Хайєр» підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених діючим законодавством України про захист прав споживачів, або іншими нормативними актами у випадку виявлення недоліків виробу.

Закон України «Про захист прав споживачів».

Однак, корпорація «Хайєр» залишає за собою право відмовити як в гарантійному, так і в додатковому сервісному обслуговуванні виробу у випадку недотримання викладених нижче умов.

Виробник несе гарантійні зобов’язання протягом 60 місяців з дня передачі товару споживачу за умов дотримання правил встановлення, експлуатації виробу та своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування, а саме:

 • Для виробів, які експлуатуються в побутових умовах, регламенте сервісне обслуговування має здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 раз на рік.

 • Для виробів, які експлуатуються в комерційних умовах, регламентне сервісне обслуговування, має здійснюватися не пізніше 6 місяців з дня передачі товару споживачу та в подальшому не рідше 1 рази на 6 місяців.

Гарантійне та регламентне сервісне обслуговування здійснюється виключно продавцем, авторизованою монтажною компанією чи авторизованим сервісним центром.

Гарантійне обслуговування не поширюється на вироби, недоліки котрих виникли внаслідок:

 • порушення споживачем умов і правил експлуатації, зберігання та/або транспортування товару;

 • неправильного встановлення та/або підключення виробу;

 • порушення технології робіт з холодильним контуром і електричним підключенням, як і залучення до монтажу виробу осіб, які не мають відповідної кваліфікації, підтвердженої документально;

 • відсутність своєчасного технічного обслуговування виробу згідно з гарантійним обслуговуванням;

 • надлишкового чи недостатнього тиску в водопроводі;

 • використання виробу в комерційних цілях без виконання додаткового регламентного сервісного обслуговування;

 • дії третіх осіб: ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи технічних змін невповноваженими особами;

 • відхилення параметрів живлення від Державних технічних стандартів (ДСТУ) і норм;

 • дії непереборних сил (стихія, пожежа, блискавка, надзвичайна ситуація техногенного, природного або екологічного характеру, великі аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені землетрусами, повенями, буреломами тощо);

 • пошкоджень, що виникли внаслідок навмисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб;

 • якщо виявлені пошкодження, викликані потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах, продуктів життєдіяльності комах;

Гарантійне обслуговування не поширюється на наступні види робіт:

 • установка і підключення виробу на місці експлуатації;

 • інструктаж і консультування споживача щодо використання виробу;

 • чистка виробу зовні або зсередини.

Гарантійному обслуговуванню не підлягають нижче перераховані витратні матеріали і аксесуари:

 • фільтри;

 • пульти керування, акумуляторні батареї, елементи живлення, зовнішні блоки живлення і зарядні пристрої;

 • документація, яка додається до виробу.

Регламентне сервісне обслуговування виробу (заміна фільтрів, чистка тощо) здійснюється на платній основі згідно інструкції з експлуатації на виріб та положенням даного гарантійного талону.

* Продавець/виробник не несе відповідальності за упущену вигоду покупця в розумінні п. 2 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України внаслідок продажу товару неналежної якості.

**Продавець (в тому числі ТОВ «Хайер-Еіркон») не несе відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту продукції, оскільки виконав вимоги, передбачені ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції».

Протягом 60 місяців з дня передачі кондиціонера споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання, але при дотриманні правил установки, експлуатації виробу і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування.

Причому, для різного типу кліматичної техніки існує свій регламент. наприклад:

 • Для кондиціонерів експлуатованих в побутових умовах, регламенті сервісне обслуговування повинно здійснюватися не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Відмітки про Сервісу заносять в журнал регламентного обслуговування, див. Таблицю в талоні. Подальше сервісне обслуговування проводять не рідше разу на рік.

 • Кондиціонери Haier, які експлуатуються в комерційних приміщеннях обслуговуються не пізніше шостого місяця після передачі товару споживачеві. Подальше сервісне обслуговування за регламентом - раз в півріччя. Всі позначки фіксують в журналі.

Допомога за номером телефону або поштою

У випадку виникнення проблем, пов’язаних з неможливістю отримання сервісної підтримки, прохання звертатись в Інформаційний центр за телефоном: 0 800 21 30 25, або зробивши запит на електронну адресу support@gelectric.com.ua.

Гібридний сонячний інвертор Haitech SUNPOLO 8 KW/48V

Ласкаво просимо до Haier-Ukraine.com – вашого надійного інтернет-магазину сонячних рішень. Запрошуємо ознайомитися з продуктом, який забезпечить енергоефективність вашого будинку та дозволить заощаджувати кошти на електроенергії – гібридним сонячним інвертором Haitech SUNPOLO 8 KW/48V.

Що таке гібридний інвертор Haitech SUNPOLO 8 KW/48V?

Гібридний інвертор Haitech SUNPOLO 8 KW/48V – це сучасне рішення, яке комбінує в собі функціонал сонячного інвертора та зарядного пристрою для акумуляторів. Основна мета гібридного інвертора полягає у перетворенні постійного струму, що надходить від сонячних панелей, у змінний струм, необхідний для живлення електричних пристроїв у вашому будинку.

Різниця між гібридним та автономним інвертором

Відмінність між гібридним інвертором та автономним полягає у можливості гібридного інвертора віддавати надлишкову згенеровану енергію у мережу загального користування. Це дозволяє вам отримувати додаткові кошти за ваші "зелені" відновлювані джерела енергії. Таким чином, ви стаєте не лише споживачами, але й постачальниками струму.

Основні переваги гібридного інвертора Haitech SUNPOLO 8 KW/48V:

 • Номінальна потужність 8 кВт: Інвертор забезпечує ефективне перетворення сонячної енергії у велику потужність, забезпечуючи необхідне живлення вашого будинку.
 • MPPT трекер та широкий діапазон вхідної напруги: Пристрій оснащений MPPT трекером з діапазоном вхідної напруги від фотопанелей 120-450В та силою вхідного струму 27A. Це дозволяє досягати максимального збору енергії з сонячних панелей.
 • Інтеграція з системою BMS акумулятора: Інвертор отримує дані про характеристики та стан від системи BMS акумулятора, що дозволяє налаштовувати його роботу для оптимального використання енергії.
 • Можливість використання Літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей: Для найкращого результату рекомендуємо використовувати Літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї з напругою 48В. Їх ємність можна збільшувати шляхом паралельного з'єднання.
 • Можливість роботи без акумуляторних батарей: Інвертор дає можливість працювати без підключених акумуляторів, забезпечуючи живлення електричних пристроїв напряму від сонячних панелей.
 • Можливість експорту електроенергії в загальну мережу: Завдяки підключенню "Зеленого тарифу" інвертор дозволяє експортувати надлишкову електроенергію, що дає можливість отримувати додатковий дохід.
 • Зручні інтерфейси зв'язку: SUNPOLO 8 KW підтримує всі основні інтерфейси зв'язку, що дозволяє вам дистанційно керувати і моніторити роботу інвертора. RS485, Wi-Fi, RS232 та USB забезпечують зручний доступ до управління.
 • Енергетична незалежність: З гібридним інвертором SUNPOLO ви повністю незалежні від електричної мережі, що особливо важливо у ситуаціях, коли стабільність живлення може бути порушена. Ви можете насолоджуватися енергоефективним життям навіть віддалених районах, де доступ до мережі обмежений.

RGB світлові ефекти та зручний дисплей:

Гібридний інвертор Haitech SUNPOLO 8 KW/48V також має приємний бонус у вигляді різних світлових ефектів для різних режимів роботи, які створять атмосферу затишку та комфорту в вашому домі. Ви можете обирати між циклічним, почерговим та круговим режимами світлових ефектів у різних кольорах – рожевому, синьому, помаранчевому, зеленому, блакитному та фіолетовому. Додайте унікальних ноток до вашого життя з допомогою гібридного інвертора.

Контроль за роботою інвертора стає простим завдяки сенсорному рідкокристалічному дисплею, який відображає всі необхідні показники, включаючи напругу батареї, вихідну потужність, вхідну напругу та струм сонячних панелей, режим роботи інвертора та температуру всередині.

Економія коштів та довговічність:

Вибираючи гібридний інвертор Haitech SUNPOLO 8 KW/48V, ви зможете заощаджувати кошти на електроенергії завдяки використанню сонячної енергії та ефективному управлінню споживанням. Інвертор дозволяє використовувати електрику, яку генеруєте разом із сонячними панелями, а також електрику з батареї, коли сонячні панелі не працюють.

Haitech SUNPOLO 8 KW/48V – це рішення, що дозволяє забезпечити ваш будинок незалежною та стабільною енергією, зберігаючи при цьому екологічний підхід та економію коштів. Замовте його прямо зараз та отримайте професійну консультацію за номером телефону, вказаним на сайті.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Відправити
Вгору